;
x
RENK
BEDEN
FİYAT
8 TL - 5002 TL
Yükleniyor
Toplam 34 ürün
Bu kategorideki tüm ürün gösterildi.

İRONİ Abiye Elbise


Kadın kıyafetleri sezonluk olarak ve modaya bağlı olarak değişim göstermektedir. Moda takibi yapan kadınların da site üzerinde bulunan tüm modelleri tercih edebileceklei görülebilecektir. Ayrıca kadınların en çok beğendikleri modelleri içeren abiye çeşitleri de aynı şekilde sitede yer alır. Farklı tarz ve kesimlerde olan modellerin renk sıkalası da oldukça geniştir. Özel günler ve davetl

erde giyilebilecek olan bu modellerin topuklu ayakkabı modelleri ile de oldukça şık bir görünüm sağlayacağı söylenebilir. Ayrıca modellerin içerisinde çok fazla seçenek de bulunmaktadır. Abiye kısmında yer alan modellerin her özel gün için uygun modelin seçilmesine de yardımcı olmaktadır. Kadınların en çok beğendikleri renklere göre düzenlenmiş ve tasarlanmış olan tüm ürünlerimiz kalite ile oluşturulmuştur. Bundan dolayı da kıyafetlerin uzun süreli kullanımı mümkün olacaktır.

Abiye Modelleri

Abiye kıyafetlerin pek çok farklılığı içinde bulundurduğu görülmektedir. Kimi zaman yaka detayına sahip olan bu modellerin, kimi zaman da kol detayına sahip olduğu görülebilecektir. Bol ya da düşük kol detaylarından kişiye en çok yakışacak olan model tercih edilmelidir. Aynı şekilde elbisenin kesim tarzı da değişiklik gösterebilmektedir. Uzun model isteyen kadınlar için de kısa model isteyen kadınlar için de farklı tarza sahip olan ürünler site üzerinde bulunur. Ayrıca tül detayı olan abiye modelleri de büyük bir zariflik sağlamaktadır.

Yeni Sezon Abiye Fiyatları

Kıyafet modelleri tercih edildikten sonra çok kolay bir şekilde sipariş imkanına sahip olacaktır. Kolay ödeme yöntemlerinin bulunması da sizler için büyük avantajdır. Kimi zaman sizler için sitemiz üzerinde kampanyalar bulunur. Bu kampanyaların da takibinin yapılması gerekmektedir. Siteden sipariş edilen ürünlerin iade ve değişim talepleriniz ile birlikte isteğiniz doğrultuda işlem yapılabilmesi için bu politikaların iyi bir şekilde anlaşılması gerekecektir.

Daha Kısa ... Devamını Gör