;
x
RENK
BEDEN
FİYAT
8 TL - 5002 TL
Yükleniyor
Toplam 46 ürün
Bu kategorideki tüm ürün gösterildi.

İRONİ Tulum Modelleri


Kadın kıyafetleri içerisinde yer alan tulum modelleri sitede çok rahat bir şekilde görülebilmektedir. Farklı yapılarının ve kumaşlarının da yer aldığı bu modeller sevilerek tercih edilebilecektir. Yaka modellerinin farklılık gösterdiği çeşitler de sitemizde bulunabilmektedir. Bu modellerden birisi de dik yaka forma sahip olan tulum modelleri olmaktadır. Kadınların kendi vücutlarına en uy

gun olan modeli tercih edebilmeleri adına beden seçenekleri sitemizde yer alır. Bu seçeneklerden en uygun olan beden işaretlenmelidir. Ayrıca yine tulum modellerinin de farklı renk seçenekleri içerisinde bulunduğu görülebilecektir. Kadınların kendilerine en çok yakışan rengi seçip sipariş etmeleri önerimizdir.

Bayan Tulum Modelleri

Kadın Tulum modelleri farklı yapılarda karşımıza çıkar. Tül detaya sahip olan tulum modelleri de yine aynı şekilde site içerisindedir. Kırmızı renginin de tulum modellerine oldukça yakışmasından dolayı, kırmızı renginin de bu modellerde olduğu söylenebilecektir. Ayrıca farklı renk seçeneklerine erişmek de mümkündür. Tulum modelleri farklı türde ayakkabılar ile rahat bir şekilde kombinlenebilmektedir. Stiletto türünde olan ayakkabı modelleri ile de kombin yapılabileceği görülecektir. Ayrıca tulumların hem günlük hayatta hem de özel günlerde tercih edilebilecekleri farklı modelleri sitemizde bulunmaktadır.

Kadın Tulum Modelleri

Bayan Tulum modellerinden herhangi birisi tercih edilirken öncelikle vücut hatlarına en uygun olan model seçilmelidir. Bacak boyunu da uzun gösteren tulum modelleri topuklu olan ayakkabılar ile oldukça şık bir görünüme kavuşmanıza yardımcı olacaktır. Bunun yanı sıra aksesuar bölümümüzde yer alan çanta modellerine de göz gezdirmek mümkündür. Tulum modelleri ile en çok yakışan çanta gibi aksesuarlar da site üzerinden tercih edilebilir ve kısa bir süre içerisinde sipariş imkanına sahip olunabilir. Modellerin çok farklı renk seçeneklerine de sahip olmasından dolayı kadınlar tarafından tercih edilen bir site olmaktayız. Ayrıca ürünlerimiz kaliteden yana olan kadınlar tarafından tercih edilmektedir.

Daha Kısa ... Devamını Gör