;
x
RENK
BEDEN
FİYAT
8 TL - 5002 TL
Yükleniyor
Toplam 11 ürün
Bu kategorideki tüm ürün gösterildi.

İRONİ Yelek Modelleri


Çoğu bayan kış aylarında aradıkları yelek modellerini bulmakta zorlandıklarından yakınır. Ancak kendine özgü tasarımları konusunda sınır tanımayan ünlü marka İroni müşterileri bu yakınmalardan oldukça uzağındadır. İroni, kadın giyiminde her ürünün dört mevsim giyilebilmesine imkan tanıyan özel malzeme seçimi ve özel ince detay eklemeleri ile birlikte müşterilerine her zaman çok geniş seçim yel

pazesi sunmaktadır. Kimi ürünlerin sadece bu reyonlarda yer aldığını ve piyasada bir eşinin ya da benzerinin bulunmadığını sizler de ufak mağaza gezintisinde fark edeceksiniz.

Yelek Modelleri

Kumaş pantolonlarınızda mükemmel uyumu yakalamanıza yardımcı olacak olan blazer kesim kadın yelek modellerinin hem kısa hem de uzun seçeneklerini alışverişleriniz sırasında kolayca bulabileceksiniz. Özel olarak geliştirilmiş cep süslemesi ile birlikte en uzun kadın yelek modelleri bile kendine özgü bir tarza bürünerek esneklik kazanacaktır.

Cep kapaklı ve likralı olarak üretilen kadın yelek seçeneklerine de göz atarak farklı görünüme kavuşma hayalinize ulaşabilirsiniz. Onlarca farklı renklerin onlarca farklı tonunda üretilen bu yelek modellerinin dilerseniz farklı dizaynlarını da görüntüleyerek inceleyebilirsiniz. Cep kapaklı modeller size göre uygun olmayabilir. O zaman yine aynı modelin benzeri ancak bu sefer cep kapak detayı olmayan V yaka uzun kadın yelek alternatiflerini tercih edebilirsiniz. İroni markasında istekleriniz ne kadar fazla ve ne kadar özel olursa olsun, isteklerinizi, arzularınızı ve beklentilerinizi karşılayacak ürün muhakkak her daim vardır.

Yelek Fiyatları

Rahat ve salaş bir görünüme ihtiyaç duyduğunuz anlarda yardımınıza koşacak olan etnik monokrom triko yelekler aradığınız tarzı yakalamanıza fırsat sunacaktır. Nakışlar ile süslenmiş olan diğer kadın yelek modelleri de farklı kombinler elde etmeniz için mükemmel bir seçim olacaktır. Şıklık ile hareket özgürlüğün ve beraberinde rahatlığın bir noktada buluştuğu, kalitesi ile tüm dünyada en çok tercih edilen markalardan olan İroni ile her zaman şık olacağınıza emin olabilirsiniz.

Daha Kısa ... Devamını Gör