Sepet, Sipariş ve Teslimat
Sipariş nasıl verebilirim?
Satın almak istediğiniz ürünü/ürünleri sepetinize ekledikten sonra sipariş süreci boyunca ironitekstil.com tarafından yönlendirileceksiniz. Sepetim sayfasından "Alışverişi Tamamla" butonu ile bir sonraki aşamaya geçebilir, teslimat ve fatura adresi bilgilerinizi doldurduktan sonra, "Ödeme Bilgileri" ekranına gelerek siparişinizi tamamlayabilirsiniz.
İndirim kuponumu nasıl kullanabilirim?
Kupon kodunuzu kullanmak için; alışveriş anında ürünü/ürünleri sepetinize ekledikten sonra Alışveriş Sepetim sayfasında bulunan “Kupon Kodu” bölümüne indirim kodunuzu girmeniz ve “Kullan” butonuna basmanız yeterli. Bir alışverişte sadece bir adet kupon kodu kullanılabilir. Kupon kodunuz farklı kupon kodlarıyla birleştirilemez.
Siparişim kaç günde elime ulaşır?
Stoklarımızda bulunan ürünler 1-3 gün arasında kargoya verilmektedir ve bulunduğunuz şehre bağlı olarak Yurtiçi Kargo tarafından teslim edilmektedir. Stoğumuzda bulunmayan ürünler 5 iş günü içerisinde talebinize göre üretilmektedir. Ürün/ürünler kalite kontrol birimimiz tarafından kontrol edilip size gönderilmek üzere Yurtiçi Kargo’ya teslim edilmektedir. Siparişinizin gönderimi aldığınız ürünlerin arasında en uzun süreli olan ürüne göre baz alınır.Pazar günleri kargo gönderimimiz bulunmamaktadır.
Siparişimin kargo ücreti ne kadardır?
Satın alacağınız tüm ürünler için kargo bedeli sadece 5,50 TL'dir. 50 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir.
Yurtdışından sipariş verebilir miyim?
Yurtdışından sipariş verebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız...
Satın aldığım üründe beden değişikliği yapabilir miyim?
Evet yapabilirsiniz.
Siparişimin kargoya teslim edilip edilmediğini nasıl takip edebilirim?
Tüm sipariş süreci hakkında SMS ile bilgilendirilirsiniz. Ayrıca, üye girişi yaptıktan sonra ana sayfada bulunan “Hesabım” bölümüne tıklayarak; açılan sayfada “Sipariş Detaylarım” bölümünden güncel tüm siparişlerinizin durumunu kontrol edebilir, siparişiniz kargoya teslim edildiğinde kargonuzun durumunu takip edebilirsiniz.
Kargom gelmiş ve beni evde bulamamışsa siparişimi nasıl teslim alabilirim?
Belirtilen adreste bulunmamanız durumunda, siparişiniz en yakın Yurtiçi Kargo şubesine teslim edilir ve size bir bilgi notu bırakılır. 3 gün içinde paketinizi belirtilen şubeden almanız gerekmektedir. Aksi takdirde siparişiniz tarafımıza iade edilir. İade edilen siparişinizin tekrar gönderilmesini 2 iş günü içinde talep edebilirsiniz. Bu durumda kargo bedeli sizden yeniden talep edilecek ve siparişiniz karşı ödemeli olarak adınıza tekrar sevk edilecektir.