İade ve İptal
İade işlemini nasıl yapabilirim?
Satın aldığınız ürünü, siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz. İade etmek istediğiniz ürünler kullanılmamış ve paketi zarar görmemiş olmalıdır. Ürünleri ve faturasını, faturanın arkadasında bulunan iade formunu doldurduktan sonra, teslim aldığınız kargo firması ile ücretsiz olarak İroni’ye gönderebilirsiniz.  (LÜTFEN KARGOLARINIZI YURTİÇİ KARGO İLE GÖNDERİNİZ. FARKLI KARGO FİRMALARI İLE YAPILAN GÖNDERİLER KABUL EDİLMEYECEKTİR.)
İptal işlemini nasıl yapabilirim?
Sipariş iptal talebinizi iletişim formunu kullanarak yapabilirsiniz. Talebinizi iletirken lütfen sipariş numarasınızı paylaşmayı unutmayınız.
Siparişim iptal edildiğinde param ne kadar sürede iade edilir?
Siparişinizin iptali gerçekleştirildikten sonra bedel iadesi için bankanıza talimat verilmektedir. Bankanıza bağlı olarak talimatı takip eden 1-7 iş günü içinde ürün bedeli hesabınıza/kredi kartınıza aktarılmaktadır. Tamamen bankanızla ilgili bedel iadesi sürecinde ironitekstil.com'un bankanıza müdahale hakkı bulunmamaktadır.
İade etme süresi kaç gündür?
Ürününüz size teslim edildiğinden itibaren iade etme süreniz 15 gün'dür.
Siparişim iptal veya iade edildiğinde indirim kuponum ne olur?
Siparişinizi iptal/iade ederseniz, iptal/iade işleminiz gerçekleştiğinde, indirim kodunuz hesabınıza indirim kuponu olarak yüklenir. Ancak hesabınıza yüklenmiş olan indirim kuponunuzun geçerlilik süresi yenilenir ve indirim kodunuzu kullandığınız alışverişinizin tarihi ve son kullanım tarihi arasındaki zaman farkı kadar geçerli olur.
Kapıda ödeme hizmet bedeli geri iade edilir mi?
Değerli Müşterimiz, Kapıda ödeme ile satın alınan ürünlerin iadesinde kapıda ödeme hizmet bedeli (7,50 TL) kargo firması tarafından tahsil edildiği için iadesi yapılamaz.