;
x
RENK
BEDEN
FİYAT
8 TL - 5002 TL
Yükleniyor
Toplam 2 ürün
Bu kategorideki tüm ürün gösterildi.

İRONİ Kadın Ceket


Yıllardır sıradan ve son derece klasik olarak üretilen bayan ceket modellerine alternatif arayanlar için tasarlanmış eşsiz seçenekler, İroni farkı ile sunuluyor. Artık özel görüşmelerinizde, özel buluşmalarınıza, iş yemeklerinizde ve iş toplantılarınızda her bayan gibi klasik olmayacaksınız. Kendinize özgü tarzınızı ortaya koymanıza yardımcı olacak olan farklı sitillere sahip yüzlerce ürün sizl

eri bu reyonlarda bekliyor.

Bayan Ceket Modelleri

Blazer ceket modelinin kayık yaka ile birleşmesi sonucu elde edilmiş olan özel tarza sahip bayan ceketleri onlarca renk seçim imkanı ile satın alma şansına sahipsiniz. Sadelikten daha da uzağa çıkmak isterseniz tek renk yerine desen kullanımı ile üretilmiş modelleri tercih edebilirsiniz. Örneğin sezonun en çok rağbet gören ekoseli kumaşlar ile üretilen ceketleri sepetinize alabilirsiniz.

Kruvaze tarzının kullanımı ile dizayn edilmiş olan kadife blazer ceketler, ceketin ağır imajından sıkılan bayanlara özel olarak sunulmaktadır. Bir bluz esnekliğine sahip olan kadife ceketleri bu sezon çokça göreceksiniz.

Kadın Ceket Fiyatları

Ceketler hep klasik mi olur? Tabi ki hayır. İroni markasının değerli müşterilerine sunduğu imkanlarda asla sınır yok. Sportif giyim tarzınızda tercih edebileceğiniz denim kumaşın sportifliğine sahip olan ceketler de var. Üstelik omuz apoletli etek ucu püsküllü olarak tasarlanmış olan bu denim ceket modelleri tarzınızın çok farklı bir şekilde sergilenmesine imkan tanıyacaktır.

Ceket modellerinin hep kısa olmasından yakılan bayanlarımız da var. Her talebe yönelik çalışmalarını en kaliteli ve en titiz şekilde gerçekleştiren ünlü markanın uzun bayan ceket modelleri de mevcut. Jarse uzun ceket seçenekleri arasında yer alan birçok farklı renklerin sizleri de cezbedeceğinden emin olabilirsiniz.

Peki klasiklik ile salaş görünüm bir arada olur mu? Yok kelimesinin yok olduğu İroni markasının online reyonlarındaysanız her ikisi tek bir üründe pekala da olur. Geniş yaka salaş ceketler hem klasik bir duruş sergileyebilir hem de salaş üretimi sayesinde rahatlığınızı zirveye taşıyabilirsiniz.

Daha Kısa ... Devamını Gör