;
x
RENK
BEDEN
FİYAT
8 TL - 5002 TL
Yükleniyor
Toplam 34 ürün
Bu kategorideki tüm ürün gösterildi.

İroni Bayan Gömlek


Kadın giyim konusunda her hizmeti ve her ürünü en kaliteli koşullar altında değerli müşterilerine ulaştırmayı başaran İroni markasının ana kategorilerinden bir tanesi de kadın gömlek reyonudur. Kadın bluzlarının altında yer alan kategorilerde bulabileceğiniz birbirinden farklı tasarıma sahip olan kadın gömlek seçeneklerini bulabilirsiniz. Sade gömlek, nakışlı gömlek ve indirimli gömlek seçenekl

eri ile ilgili reyonlarına göz atabilirsiniz. Hatta aradığınız gömleği bluz ile gömlek tasarımının bir noktada buluşturulması ile elde edilmiş olan İroni’ye ait özel tasarımlar arasında da bulabilirsiniz. Bu sebeple gömlek arayışlarınızda bluz seçeneklerine de göz atmanızı tavsiye ederiz.

Bayan Gömlek Fiyatları

Çalışan bayanların severek giyeceklerini düşündüğümüz fırfır detaylı uzun kollu kadın gömlek modeli ile iş yerinizde son derece keyifli ve rahat anlar yaşayabilirsiniz. Ev hanımlarının da özel günlerinde ve özel davetlerinde üzerinde görmekten büyük keyif alacakları bu özel tasarım kadın gömlek modelini İroni markasının özel tasarım ürün avantajı ile kolayca inceleyebilir ve hemen satın alabilirsiniz. Havalar ne kadar soğuk ve serin olursa olsun, fırfır detaylı uzun kollu gömlek ile sizin tarzınız hep cool ama içiniz bir o kadar da sıcak olacaktır.

Kadın Gömlek Fiyatları

Gömleklerin yıllar önce inden bağlamalı modelleri bu yıl yine geri döndü. Önden bağlamalı gömleklerin rahatlığını benimseyen ancak modası değil diye tercih edemeyen bayanlarımıza müjde. Artık modanın içerisinde yer alan önden bağlamalı bayan gömlek modelleri ile aradığınız esnek hareket özgürlüğü sunan modellere kavuşuyorsunuz. Mevsim şartlarına uygun olarak üretilen özel tasarım İroni ön bağlamalı vanety tarzı kadın gömlek modellerini onlarca renk seçeneği ile reyonumuzda bulabilirsiniz.

Uzun gömleklerin bir elbise şeklinde kullanımı trendine sizler de dahil olmak isterseniz pötikare ve ekose desenlerde üretilen uzun kadın gömlek modellerini tercih edebilirsiniz.

Daha Kısa ... Devamını Gör