;
x
RENK
BEDEN
FİYAT
8 TL - 5002 TL
Yükleniyor
Toplam 1 ürün
Bu kategorideki tüm ürün gösterildi.

İRONİ Tunik Modelleri


Uzak Doğudan gelen kimono esintisi, ülkemize girdiğinden bu yana, gün geçtikçe bir çığ gibi yükselmektedir. Yıllardır kullandığımız standart tunik modelleri son zamanlarda oldukça farklı tasarımları bünyesine dahil etti. Kimono şeklinde üretilen tunik modelleri arasında hem uzun hem de kısa seçeneklerini görebilirsiniz.

Kış sezonu içerisinde siklamen rengin diğer renklere nazaran önde

olduğunu fark edeceksiniz. Bu rengin ve sezonun modası olan lazer kesimli uzun kollu tunik modellerini tercih ederek yıldızlar kadar parlak bir imaj sergileyebilirsiniz.

Tunik Modelleri

Kış ortasında bile giyiminizle baharı yaşamanız mümkün. Çiçek nakışlı uzun tonikler ile sıcak bir görünüme ulaşmanız son derece kolay. Ayrıca bu uzun tunik modelinde özel olarak kullanılan yarım kol veya uzun kol kullanım alternatifi ile iç ve dış mekan arasındaki dengeyi sadece bir ürün ile sağlayabilmeniz mümkün. Kıvrılarak tek bir düğme aracılığı ile yarım kol haline gelebilen bu tunik ile iç mekanlardaki sıcak havaya ayak uydurabilmeniz efsane bir özellik olarak sizlerin yanınızda olacaktır.

Tunik Fiyatları

Özel gecelerde ve özel toplantılarda kullanabileceğiniz bir tunik modeli mi arıyorsunuz? İçerisinde bulunduğunuz İroni markasının bayan tunik modelleri reyonunda tam da arzunuzu uygun olarak dikilmiş modeller var. Şifon kumaşın inceliğinden ve narinliğinden faydalanarak üretilmiş olan abiye tunik modelleri gecenizin en süslü anlarını size yaşatacaktır. Önden arkaya doğru genişleyerek giden bu şifon abiye tunik ile kendinizi bir prenses gibi hissedebilirsiniz.

Tunik ile elbisenin birleştiği bir noktada bulunan tarzı üzerinizde taşımayı hiç düşündünüz mü? Eğer düşünmemişseniz bile, kendine özgü tasarımları ile tüm dünyaya ismini duyurmayı başarmış olan İroni markasının online reyonlarında sunulan ürünlerden sonra eminiz düşüneceksiniz. Eteği dantelli olan elbiseler hem bir tunik rahatlığında hem de bir elbisenin ağırlığında olup, gardırobunuzun en trend ürünleri arasında yer almaya aday.

Daha Kısa ... Devamını Gör