;
x
RENK
BEDEN
FİYAT
8 TL - 5002 TL
Yükleniyor
Toplam 14 ürün
Bu kategorideki tüm ürün gösterildi.

Beyaz Elbise Modelleri


Seçeceğiniz kıyafetlerin modern tarz olmasına dikkat ederek seçimlerinizi yapmanı daha şık bir görsel elde etmenize olanak sağlar. Sizin için özel tasarımla sunulan tüm elbise modelleri kaliteli olmakla beraber şıklık ve zarafet ön planda yer alıyor. Özel olarak tasarlanan modeller arasından tarzınıza uygun olanı tercih ederek kullanım sağlayabilirsiniz. Elbise modelleri üzerinde yer alan inc

e detaylar yapacağınız kombinin üst seviyelerde olmasına da olanak sağlar. Beyaz elbise seçimi de yaparak prenses gibi görünebilir ve karşı tarafta olumlu bir etki oluşturabilirsiniz. Dantelli elbise modelleri özel davetlerinizde kullanabileceğiniz model olarak size sunulur. Ayrıca gündelik olarak kullanabileceğiniz tüm modeller kaliteli bir tarz oluşturulmuştur.

Modern Kesim Beyaz Elbise Modelleri

Beyaz elbise modelleri modern tarz kesime sahip olarak kullanımınıza sunuluyor. Estetik bir görsel elde etmenize imkan veren elbise modelleri sayesinde bulunduğunuz alanın havasını değiştirebilecek ve tarzınız ile etki oluşturabileceksiniz. Elbise modellerinde kullanılan kumaş türleri kaliteli olduğundan dolayı uzun süreli kullanım açısından da avantaj taşır. Özel fiyat seçeneği ile sunulan tüm modeller kombin yapmak için de ideal tarzda hazırlanmıştır. Elbise modellerinde renk seçeneği de mevcuttur. Canlı renk tonlarından pastel tonlara kadar oluşturmak istediğiniz kombine göre seçim yapabilirsiniz. Elbise seçenekleri arasında mini elbiselerden, uzun elbise modellerine kadar tüm seçenekleri görüntüleyebilir ve alım yapabilirsiniz.

Beyaz Elbise Fiyatları

Elbise modelleri en yeni tarzları ile dikkat çekici olarak karşınıza çıkıyor. Giydiğinizde üzerinize tam oturması ve tüm zarifliğinizi öne çıkarması sayesinde rahat bir kullanım elde edebilirsiniz. Cilde de herhangi bir şekilde zarar vermeyen özel kumaş yapısı konforu da sunuyor. Beyaz elbise modellerinden istediğinizi seçerek şık bir kombine imza atabilirsiniz. Seçtiğiniz model en kısa süre içerisinde adresinize kadar ulaştırılır. Ayrıca indirim ve kampanya seçeneklerinden de yararlanarak istediğiniz modele kolaylıkla sahip olabilirsiniz. Özel günlerinizde kullanım sağlayabileceğiniz modeller de sitemiz içerisinde yer alıyor. Abiye modellerinde farklılık arayanlar için özel tasarımlar da yer alıyor. Bu sayede modern tarzın ayrıcalığından yararlanarak ışıltınızı ön plana taşıyabilirsiniz.

Daha Kısa ... Devamını Gör