;
x
RENK
BEDEN
FİYAT
8 TL - 5002 TL
Yükleniyor
Toplam 119 ürün
Bu kategorideki tüm ürün gösterildi.

İRONİ Mezuniyet Elbisesi Modelleri


Mezuniyet dönemleri özellikle kızlar için büyük önem taşır. Giyecekleri kıyafetin de o güne özel olması gerekmektedir. Bundan dolayı farklı tasarımlar ile karşınıza çıkan mezuniyet elbisesi modelleri, o günü unutmamak isteyen ve eşsiz bir şekilde geçirmek isteyen kişiler için tasarlanmıştır. Yaşlarına hitap eden modellerin de yer almasından dolayı sevilerek tercih edildiği görülmektedir.

Ayrıca elbiseler üzerinde yer alan tül detayları da zarif bir görünüm ortaya çıkarmaktadır. Özellikle mezuniyet dönemlerinde daha çok tercih edilen siyah rengi de yine bu elbise türleri üzerinde yer almaktadır. Farklı renk seçeneklerine sahip olan elbise modellerinin yırtmaç gibi detaylara da sahip olduğu görülecektir.

Mezuniyet elbisesi modelleri

Mezuniyet elbisesi seçimi yapan kişilerin farklı aksesuarlar kullanması halinde daha şık bir görünüm de elde edebilecekleri görülecektir. Her tür modelde olan elbisenin yanında portföy tarzda olan çanta modelleri de tercih edilebilmektedir. Renk uyumunun yakalanması halinde oldukça şık bir görünüm elde etmek de kolay olacaktır. Bunun yanı sıra farklı takıların kullanılması da zarif bir görünüm ortaya çıkarabilecektir. Özellikle elbise modelleri içerisinde kırmızı renginin de kullanıldığı kısa kesim olan modeller site üzerinde yer alabilmektedir. Bu modele sahip olan elbiselerin platform topuğa sahip ayakkabı modelleri ile oldukça şık görünmek mümkün olabilecektir.

Mezuniyet elbisesi Fiyatları

Mezuniyet elbisesi modelleri site üzerinden yoğun bir şekilde görülebilir. Sırt detayına sahip olan modeller de yine bünyemizde yer almaktadır. Vücut tarzına en uygun olan modellerin seçilmesi sağlanmalıdır. Ayrıca tül ve dantelli olan elbiselerin çeşitleri de bulunmaktadır. Sepete eklenen modellerin çok kolay bir şekilde alınması mümkün olacaktır. Çok kısa bir süre içerisinde kargonun elinize ulaşması sağlanacaktır. Ayrıca kombin yapılmasını kolaylaştırmak adına net bir çözünürlüğe sahip olan ürün fotoğrafları da yer almaktadır.

Daha Kısa ... Devamını Gör