;
x
RENK
BEDEN
FİYAT
8 TL - 5002 TL
Yükleniyor
Toplam 93 ürün
Bu kategorideki tüm ürün gösterildi.

İRONİ Mini Abiye Elbise


Kıyafetlerin kadınlar için vazgeçilmez birer unsur olduğu bilinmektedir. Her zaman yer mekanda şık bir görünüme sahip olabilmek adına onlara en çok yakışan modelleri tercih etmeleri de öneriler arasında gelmektedir. Moda olan renklerin ve kesimlerin de aynı şekilde modeller üzerinde tercih edilmesi önerilmektedir. Ayrıca mini abiye bölümünde yer alan elbise modellerimizin özel davetlerde

de kullanılabileceği görülmektedir. Kimi özel günlerde özel günler için uygun olan ve elbise ile de uyum sağlayan aksesuarlar ile bu takılar kullanışlılık sağlayacaktır. Tercih edilecek olan abiyelerin de farklı beden ölçüleri bulunabilmektedir. Renge göre de değişiklik gösteren bu farklı kesimdeki modellerin görselleri site üzerinde yer almaktadır.

Mini Abiye Fiyatları

Mini abiye modelleri içerisinde yer alan farklı renklerdeki kıyafetlerin, kişilerin tercihlerine bırakıldıkları görülmektedir. Ten rengine göre en çok yakışan renk tercih edilebilecektir. Tek omuzlu olan modellerin de farklı özel günlerde kullanışlı bir şekilde seçilebileceği görülmektedir. Modeller arasında yer alan omuz detaylı abiyelerin, küpe gibi aksesuarlar ile şık bi görünüm çizeceği söylenebilecektir. Ayrıca etek boylarının da değişiklik gösterdiği bu abiye modelleri topuklu ayakkabılar ile büyük kullanım sağlayabilir. Ayrıca yine abiye modellerinde kullanılan bir kumaş türü olan kadifenin şıklığı elbise modelleri üzerinde görülebilmektedir. Hoş bir dokusunun olmasından dolayı da tercih edildiğini söylemek mümkündür.

Mini Abiye Modelleri

Site üzerinden mini abiye modellerine rastlanabilmektedir. Görseller ile zenginleştirilmiş olan elbiselerin bu fotoğraflar ile hakkında bilgi sahibi olunması sağlanmaya çalışılmıştır. Kısa bir süre içerisinde sepete eklenen ürünlerin elinize ulaşacağı söylenebilir. Müşteri memnuniyetinin her zaman bizim için önemli olmasından dolayı iade ya da değişim gibi seçeneklerimizin olduğu da belirtilmelidir. Sitede yer alan bu bilgilere ulaşmak ve bunun doğrultusunda alışveriş yapmak sizler için çok saha avantajlı olacaktır.

Daha Kısa ... Devamını Gör