;
x
RENK
BEDEN
FİYAT
8 TL - 5002 TL
Yükleniyor
Toplam 10 ürün
Bu kategorideki tüm ürün gösterildi.

İRONİ Straplez Elbise


Straplez elbise kadınlar için diğer kategoriler içerisinde yer alan kıyafet modellerinden ayrı bir yerde durmaktadır. Kadınların seçeceği elbiseler ise her zaman modaya uygun bir şekilde tercih edilmek istenir. Değişen mevsimsel modaya da ayak uyduran ve modanın çizgisinden devam eden İroni sitesi sayesinde, daha kolay bir şekilde moda olan parçaları da bulmak mümkün olabilecektir.

Özellikle de en çok sevilen straplez modellerinin elbise içerisinde yer aldığı görülebilir. Omuz kısmı dar olan kadınlar tarafından yoğun bir şekilde tercih edilen bu modellerin, omuz bölgesini daha geniş gösterdiği görülebilecektir. Aynı şekilde model açısından da oldukça şık olan bu parçaların, elbise gibi parçalar içerisinde daha şık bir görünüme sahip olduğunu söylemek mümkündür.

Straplez Elbise Çeşitleri

Straplez elbise çeşitleri, İroni sitesinde yer alan modeller içerisinde karşımıza çıkmaktadır. En çok sevilen renklerin bir araya getirildiği bu modeller içerisinde, elbise üzerinde hoş bir görünüm sağlayan straplez modelleri de her zaman en çok tercih edilen modeller kapsar. Bunun yanı sıra, modeller içerisinde olan straplez elbiselerin bol kesime sahip olan kol detaylarının da elbise üzerinde büyük şıklık sağladığı görülebilecektir. Özellikle de straplez elbiseler ile birlikte kullanılabilecek olan aksesuarların da buna bağlı olarak değişim gösterdiği söylenebilir. Omuz kısımlarının açık olduğu bu modellerde, küpe gibi aksesuarların da oldukça şık bir görünüm yakalayabileceği söylenebilecektir. Uzun küpelerin modaya bağlı olarak da tercih edilebileceği net bir şekilde görülecektir.

Straplez Elbise Modelleri ve Fiyatları

Straplez elbise modelleri içerisinde seçilen renklerin de yaz mevsimine hitap eden renkler içerisinde bir bütünlük oluşturduğu görülür. En çok sevilen ve kadınlar tarafından da rahat bir şekilde kombin imkanına sahip olan siyah ve beyaz tonlarında olan modellerin, oldukça şık görünümler sağladığı da söylenmelidir. Özellikle de siyah renkte seçilen straplez elbise modellerinin, açık renkler ya da kırmızı gibi baskın olan renkler ile birlikte de tamamlanacağı söylenebilecektir. Bu sene de moda olan ve zarif bir görünüm sağlayan dantel modellerinin bu elbise çeşitleri içerisinde oldukça şık bir görünüm ile bütünlendiği görülebilmektedir. Aynı şekilde straplez elbise modelleri, stiletto tarza sahip olan ayakkabılar ile birlikte şık bir görünüm yakalamak için ideal olacaktır.

Daha Kısa ... Devamını Gör