;
x
RENK
BEDEN
FİYAT
8 TL - 5002 TL
Yükleniyor
Toplam 39 ürün
Bu kategorideki tüm ürün gösterildi.

İRONİ Uzun Abiye


Kadınların en önemli konularından birisi olan kıyafet seçimi olmaktadır. Bu konunun kimi zaman iş görüşmelerinde ya da özel zamanlarda çok daha özen istediği bilinmektedir. Bundan dolayı da bu tür zamanlarda abiye modelleri tercih edilebilir. Özellikle siyah renginin de yer aldığı bu modellerin çok daha şık bir görünüm elde edileceği kombin ile birlikte görülecektir. Çünkü bu model abiyelerin s

iyahın avantajından yararlanılarak kombin edilmesi daha kolaydır ve vücutta yer alan tüm kusurların kapatılması için de bire birdir. Uzun abiye modellerinin içerisinde farklı renklerin de yer aldığı söylenmelidir. Böylece zevke uygun olan bir renk de tercih edilebilecektir.

Uzun Abiye Modelleri

Uzun abiye modelleri genel olarak diz ve diz altı modelleri kapsamaktadır. Bu modellerin zevke uygun bir çeşidi tercih edilebilecek ve çok da kolay bir şekilde kombinlenebilecektir. Modellerin arasında sırt ve omuz detaylarının olduğu abiye çeşitleri de yer alır. Böylece şıklık ve sadelik de bir arada elde edilebilecektir. Uzun olan abiyelerin altına stiletto modelde olan ayakkabılar kullanılabileceği gibi, mantar topuk olan ayakkabılar da rahatlıkla kullanılabilecektir. Kişilerin zevklerine ve vücut hatlarına bağlı olarak bu seçimlerin değişiklik göstereceği söylenebilmektedir. Ayrıca sırt detayına sahip olan modellerin çok daha sade olan aksesuarlar ile kullanılmaları önerilir. Fazla detaylı olan aksesuarlar göz yorabilmektedir.

Uzun Abiye Fiyatları

Uzun abiye modelleri içerisinde bulunan bir elbise modeli de yarasa kol detayına sahip olan modellerdir. Bu modellerin de oldukça şık bir görünüm içerisinde yer aldığı görülebilmektedir. Ayrıca fazla uzun olmayan abiye modellerinin çizme gibi ayakkabılar ile tamamlanacağı ve oldukça şık bir görünüm elde edileceği söylenebilir. Sitede yer alan görseller sayesinde modellerin çok rahat bir şekilde görülmesi ve modeller hakkında fikir edinilmesi mümkün hale getirilmiştir.

Daha Kısa ... Devamını Gör