;
x
RENK
BEDEN
FİYAT
8 TL - 5002 TL
Yükleniyor
Toplam 9 ürün
Bu kategorideki tüm ürün gösterildi.

İRONİ Uzun Kollu Abiye


Son moda kıyafetlerini içeren sitemiz sayesinde, özel günlerde de giyinmek kolaylamıştır. Ayrıca günlük hayatta da rahatlıkla giyilebilecek olan modeller görülebilmektedir. Özel günler için özel olarak üretilmiş olan uzun kollu abiye modelleri sitede yer alan çeşitler arasındadır. Bu modellerin abiye bölümünden görünmesi mümkündür. Genellikle yarasa kol gibi kol modelleri ile elbiselere

hava katıldığı görülebilecektir. Bilezik yerine kolye gibi aksesuarlar kullanarak şık bir görünüm yakalanması sağlanabilecektir. Ayrıca renklerin de uyumlu olması ile birlikte tam bir kombin yapılması mümkün olabilecektir. Elbiseler üzerinde görülebilecek ve moda olan renkler sayesinde, kadınların her zaman şık görünmeleri sağlanacaktır.

Uzun Kollu Abiye Modelleri

Uzun kollu abiye modelleri son dönemlerde çok fazla çeşidi de bünyesinde taşır. Genel olarak omuz detaylarının bu tür kıyafetler üzerinde görülebilmesi de yine sitemizde moda kesimleri bulundurmamızı sağlar. Ayrıca dantel detayları da şıklık sağlarken zarifliğin de ön planda olmasına yardımcı olabilecektir. Bu tür elbiselerin kesimleri birbirinden farklılaşmaktadır. Uzun ya da kısa şekilde olabilen modellerin zevke göre de değiştiği söylenebilir. Ayrıca dantel ile birlikte oluşturulmuş olan tül detayları ile kırmızının uyumu da sitede yer alan kıyafet modelleri üzerinde bulunmaktadır. Yaka kısmının kapalı olduğu abiye modelleri kapalı giyim için de mümkün olabilecek modellerdendir.

Uzun Kollu Abiye Fiyatları

Uzun kollu abiye çeşitlerinin en çok tercih edilen renklere göre tasarlandığı söylenebilir. Bazı kıyafetlerin farklı renk seçimlerine de sahip olmaları, kişilerin zevklerine en uygun olan türü seçmelerini kolaylaştıran bir unsurdur. Bunun yanı sıra farklı yaka kesimlerine sahip olan modellerin, farklı aksesuarlar ile kolayca tamamlanması da tercih edilmelerinin bir sebebi olmaktadır. Moda takibi yapan kişilerin her türlü kıyafeti kolay bir şekilde bulabilecekleri de eklenmesi gereken bir özelliktir.

Daha Kısa ... Devamını Gör