;
x
RENK
BEDEN
FİYAT
8 TL - 5002 TL
Yükleniyor
Toplam 17 ürün
Bu kategorideki tüm ürün gösterildi.

İRONİ Ekose Etek


Kare desenlerin oluşturmuş olduğu modellerin genel olarak ekose isminde olduğu görülmektedir. Bu modellerin her yaşta kadınlar tarafından da tercih edildiği görülebilir. En çok da günlük hayatta kullanmak için tercih edilen bu formların, farklı kıyafetler ile çok kolay kombin edildiği görülebilmektedir. Ekose etek modelleri site içerisinde yoğun bir şekilde yer almaktadır. Bu modellerin

kişilerin tercihlerine göre farklılaşmasından dolayı pek çok farklı modelin sitede yer aldığı görülebilmektedir. Hemen hemen her zevke uygun olan bu etek modellerimiz mevcuttur. Ayrıca uzun yapıda da yer alan bu modellerin tercih edilebileceği söylenmelidir. Zevke göre uzun ve kısa olarak değişiklik gösteren ekose etek çeşitleri vardır. Kıyafetin model ve rengine göre en çok beğenilen model kullanılabilecektir.

Ekose Etek Modelleri

Ekose etek içerisinde bulunan ve sitemizden de çok kolay bir şekilde ulaşılabilecek olan kaşe modeller kadınlar tarafından yoğun bir şekilde tercih edilen modeller arasında gelmektedir. Bu modellerin düz t-shirtler ile de kullanım sağlayacağı görülebilecektir. Ayrıca takı gibi farklı aksesuarlar ile kıyafete farklı bir hava katmak da mümkündür. Bunun haricinde modeller içerisinde yer alan farklı renklerin en çok tercih edilen renklerden oluştuğu rahat bir şekilde görülebilecektir. Kadınlar tarafından en çok tercih edilen koyu ve açık renklerin bu etek modelleri üzerinde kullanıldığı söylenebilir.

Ekose Etek Fiyatları

Ekose etek modellerinin beden seçeneklerinin de olduğu, beğenilen etek seçildikten sonra görülebilir. Ayrıca beden tablosu sayesinde daha kolay beden seçimi yapmak da mümkündür. En çok tercih edilen renkler ile ekose etek seçimi yapılırsa daha şık bir görüntü elde etmek de mümkün hale gelecektir. Bunun haricinde site üzerinden alışveriş yapmak da kolaydır. Kombin yapılabilmesi de görseller sayesinde mümkün olmaktadır diyebiliriz.

Daha Kısa ... Devamını Gör