;
x
RENK
BEDEN
FİYAT
8 TL - 5002 TL
Yükleniyor
Toplam 20 ürün
Bu kategorideki tüm ürün gösterildi.

İRONİ Kalem Etek


Etek modelleri genellikle yaz mevsimlerinde tercih edilse de sonbahar gibi mevsimlerde de genellikle özel günlerde ve iş yerlerinde kullanılan bir kıyafet modeli olmaktadır. Genel olarak bu etek modelleri içerisinde yer alan kalem etekler her zaman şık bir görünüm elde edilmesine yardımcı olmaktadır. Bu etek modellerinin bacak boyunu daha uzun göstermesinden dolayı tercih edildiği söylen

melidir. Bunun yanı sıra etek modellerinin farklı biçimleri de göze çarpmaktadır. Genellikle en çok beğenilen ve kadınlara en çok yakışan modeller arasında düz modelleri görmek mümkündür. Siyah gibi renkler ile de harmanlanmış olan bu etekler kolay kombin imkanını da ortaya çıkarır. Gömlek ya da bluz gibi kıyafetler ile kullanılabilecek olan modeller oldukça modern bir görünüme kavuşulmasına yardımcı olabilecektir. Ayrıca beden seçeneklerinden dolayı site içerisinde pek çok model de yer almaktadır.

Kalem Etek Modelleri

Kalem etek modellerinin farklı renklerine de ulaşmak sizler için mümkün hale getirilmiştir. Kaliteli olan kumaşlar ile üretiminin sağlandığı bu modellerin, daha hoş bir görünüm sağlamak ile birlikte uzun süreli kullanım avantajını da doğurabilmektedir. Ayrıca kalem eteklerin diz üstü modelleri olduğu gibi daha uzun formda olan biçimleri de sitede yer alır. Kişilerin zevkleri doğrultusunda istedikleri modelleri çok kısa bir süre zarfında sepetlerine eklemeleri ve sipariş edebilmeleri mümkün hale getirilmiştir. Ayrıca renk seçeneklerinin de olması, zevke uygun olan bir etek modelinin çok daha kısa zaman içerisinde bulunabilmesine yardımcı olmaktadır.

Kalem Etek Fiyatları

Kalem etek modellerini tercih etmek isteyen kadınların site üzerinden modellere göz gezdirmeleri önerilmektedir. Özellikle ofis gibi ortamlarda çalışan kadınlar için de oldukça şık bir kombin yapılabilecektir. Renk uyumunun sağlanması ile birlikte zarif bir görünüm elde etmek de kolaylaşacaktır.

Daha Kısa ... Devamını Gör