;
x
RENK
BEDEN
FİYAT
8 TL - 5002 TL
Yükleniyor
Toplam 85 ürün
Bu kategorideki tüm ürün gösterildi.

İRONİ Mini Etek


Genel olarak modanın sezona bağlı olarak da değişiklik gösterdiği bilinmektedir. Her sezon değişen kesim ve renkleri kullanmak isteyen kadınların her zaman sitemizde yer alan modellere göz gezdirmeleri önerilmektedir. Site içerisinde yer alan tüm modeller sezonluk değişim göstermekte ve siz değerli müşterilerimiz için kaliteli bir şekilde üretimleri yapılmaktadır. Yıkamadan sonra da bozulmayaca

k formda kaliteli ürünler sayesinde uzun süreli kullanım mümkün olacaktır. Aynı şekilde etek modelleri içerisinde bulunan ve kısa kesime sahip olan mini etek modelleri çeşitlilik gösterir. Diz üstü kesime sahip bu eteklerin çok farklı modelleri site içerisinde bulunmaktadır. Ayrıca eteklerin yine aynı şekilde en çok tercih edilen renklere göre değiştiği de görülebilmektedir. Beğenilen tarzda ve modelde olan eteğin farklı renk seçenekleri sayesinde istenilen rengini bulmak da sizler için mümkün kılınmıştır.

Mini Etek Fiyatları

Mini etek modellerinin son dönemlerde en çok kullanılan yeşil ile de üretildiği görülebilmektedir. Yaz için vazgeçilmez olan çiçek desenlerinin de aynı şekilde etekler üzerinde yer aldığı görülebilecektir. Bunun yanı sıra kalem etekten vazgeçemeyen kadınlar için çizgili formda olan modeller de sitede bulunmaktadır. Ayrıca kalem eteklerin bacak boyunu daha uzun göstermesinden kaynaklı olarak da kullanımının sağlandığı söylenebilir. Düz bir bluz ile de kombin yapılabilecek modeller sayesinde şık bir görünüm elde etmek oldukça kolay hale gelecektir.

Mini Etek Modelleri

Mini etekler farklı boyları içerebilmektedir. Sitedeki görseller sayesinde etek boylarını da rahat bir şekilde görme imkanı vardır. Ayrıca kareli gibi son dönemlerde beğenilerek tercih edilen etek türleri de görülebilmektedir. Bu kareli forma sahip olan eteklerin yine aynı şekilde düz bir bluz ile kullanımı zarif bir görünümü ortaya çıkaracaktır. Farklı aksesuarlar ile kombin yapmak da mümkündür.

Daha Kısa ... Devamını Gör