;
x
RENK
BEDEN
FİYAT
8 TL - 5002 TL
Yükleniyor
Toplam 76 ürün
Bu kategorideki tüm ürün gösterildi.

İRONİ Uzun Etek Modelleri


Bayanlar için farklı boylarda tasarlanıp üretilen etekler arasında belki de en çok tercih edilen boy uzun olanlarıdır. Birçok mekanda kullanmanıza fırsat tanıyacak olan uzun etek modelleri, İroni markasının kendine özgü dokunuşu ve tanındık kalitesi ile sizlere sunuluyor. Kapıda ödeme ve diğer tüm ödeme seçeneklerinin mevcut olduğu İroni markasının online reyonlarında alışveriş yapmaktan çok b

üyük haz alacaksınız.

Ünlü İroni markasının uzun etek seçenekleri arasında yer alan ön düğmeli ve belden kuşaklı kanvas uzun etekler ile bu sezonu en şık halinize ulaşarak geçirebilirsiniz. Şıklığının yanı sıra kullanıcısına rahat hareket imkanı ve rahatlığı da sunması bakımından oldukça tercih edilen etek modelleri arasında olan kanvas uzun etekler belki sizin de aradığınız ürün olabilir. Onlarca farklı renk ve beden tablosu zenginliği ile sizlere sunulan bu etek modelinin güncel kampanyalarından hemen sizler de faydalanamaya başlayabilirsiniz.

Uzun Etek Modelleri

Uzun triko etek seçenekleri ile kullanacağınız uzun çizmelerin, sizleri modanın gözdesi haline getirmeye büyük yardımı olacaktır. Sadece ülkemizde değil birçok ülkede son zamanlar çokça tercih edilen modeller arasında yerini alan triko eteklerin rahatlığını ise ancak kullandıktan sonra fark edebilirsiniz. Hızlı ve kolay alışveriş seçeneklerinin sunulduğu İroni markasının online mağazasında dilediğiniz ürünü kolayca satın alabilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Zarafetin sembolü haline gelen şifon kumaşları, tercih ettiğiniz etek modellerinde de görmek isteyebilirsiniz. Bayanların en zarif hallerini sunan büzgülü şifon etek modelleri yine bulunduğunuz reyon içerisinde sizlerin beğeni ve taleplerinizi beklemektedir.

Uzun Etek Fiyatları

Etek dedin mi pileli olmalı diyenlerden misiniz? İşte çözüm: pileli uzun dantel etek seçenekleri ile sizlere sunuluyor. Farklı renklerde ve onlarca rengin farklı tonlarında sunulan seçenekleri sayesinde ‘tam da aradığım ve hayal ettiğim etek modeli’ dedirtecek imkanları burada kolayca bulabileceksiniz. Tek yapmanız gereken içinde bulunduğunuz reyonun sayfalarını karıştırmak ve ilginizi çeken ürünlerin resimlerini tıklayarak o ürün hakkında ayrıntılı bilgi almak olacaktır. Ardından sepete ekleyerek, kolay ödeme seçeneklerinden yararlanmaya hazırsınız.

İroni markasında bayanlara sunulan etek modelleri ve alternatifleri saymak ile bitmez. Ancak en önemli ve en çok tercih edilen iki etek modelini daha sizlere fikir vermesi açısından tanıtmak isteriz. Birincisi korsajlı deri etek ikincisi ise ekoseli kaşe midi etek. Her ikisi de içinde bulunduğumuz hava şartlarına ve sezona uygunluk bakımından birbiri ile yarışabilecek özellikte. Hangisini seçerseniz seçin özgür hareket imkanınız ve çevrenizdeki insanların imrenen bakışları hep üzerinizde olacaktır.

Daha Kısa ... Devamını Gör