;
x
RENK
BEDEN
FİYAT
8 TL - 5002 TL
Yükleniyor
Toplam 24 ürün
Bu kategorideki tüm ürün gösterildi.

Oduncu Gömlek


Gömlek modelleri tarz görünmek isteyen bayanlar için en yeni kreasyon arasından seçilmiştir. Bu sayede şıklığınızı ön plana çıkarabilir ve istediğiniz kombini kolayca elde edebilirsiniz. Zarif ve estetik bir duruş sergilemeniz için özel tasarıma sahip oduncu gömlek modelleri farklı renk seçenekleri ile de seçim yapmanızı daha kolay hale getiriyor.

         
;  

Görsel olarak en iyi sonucu elde etmek isterseniz beden yapınıza uygun bir seçim yapmanız gerekir. Bu da kullanımı daha kolay hale getirecektir. Gömlek modelleri spor ve gündelik tarz için ideal bir seçim olacaktır. Kot pantolonlar ile kombin yapabilirsiniz. Ayrıca modellerin alt kısımlarının saçaklı olması da modeli daha zengin gösteriyor. Bu da tarzınızı en iyi şekilde yansıtmanıza yardımcı olacaktır.

Oduncu Gömlek Modelleri

Oduncu gömlek modelleri içerisinde farklı renk seçenekleri bulunuyor. Modellerde kullanılan tasarım modern ve yenilikçi akıma uygun bir şekilde hazırlanmıştır. Giydiğinizde sizi rahatsız etmez ve tüm ciltlere de uygunluk taşır. Modellerin yan kısımlarında iki adet cep bulunur. Modelin daha kullanışlı olmasına olanak sağladığı gibi görsel açıdan da farklı bir hava katıyor. Kol kısımları ise oldukça zariftir. İster uzun kol olarak kullanabilir isterseniz de kolları kolayca katlayarak estetik bir tarz oluşturabilirsiniz. Canlı renk tonlarının bulunması da kombinin zarif bir şekilde yansıtılmasına olanak sağlıyor. Modeller herhangi bir şekilde sizi yormaz ve ağırlık oluşturmaz. Buda kullanımı daha pratik hale getirir.

Oduncu Gömlek Fiyatları

Oduncu gömlek seçenekleri kaliteli olarak size sunulur. Kaliteli olması uzun süreli kullanım imkanının oluşmasına da yardımcı olur. Modern bir tarz oluşturmak isterseniz gömlekleri pantolon üzerine salarak yada pantolon içerisinde kullanım sağlayabilirsiniz. Modeller hareket kabiliyetini de sonuna dek yaşamanıza olanak sağlar. İster spor bir tişört üzerine isterseniz de atlet üzerinde kullanım sağlayabilirsiniz. Tüm modeller müşteri memnuniyeti içerisinde size sunulur. Ayrıca seçtiğiniz model hızlı kargo avantajı ile adresinize kadar gönderim sağlanır. Gömlek üzerinde yer alan tasarımlar keskin çizgilere sahip olduğu için oluşturduğunuz kombinin daha zengin ve şık görünmesine de olanak sağlayacaktır. Bunun için özel tasarımlarımıza göz atarak en yeni modeller arasından seçimler yapabilirsiniz.

Daha Kısa ... Devamını Gör