x
RENK
BEDEN
FİYAT
8 TL - 5002 TL
Yükleniyor
Toplam 18 ürün
Bu kategorideki tüm ürün gösterildi.

İRONİ Bayan Blazer Ceket


Günlük hayatta ve iş yerlerinde yoğun bir şekilde tercih edilen ceket modellerinden birisi de blazer ceketler olmaktadır. Bu ceketlerin görünüş açısından farklı yapılarının olmasından dolayı farklı kombinlerde de kullanıldıkları görülebilecektir. Genellikle gömlek modelleri ile hoş bir görünüm yakalayan bu modelde ceketlerin internet sitemiz üzerinden siparişleri oldukça kolaydır. Tek bi

r tık ile kapınıza kadar gelecek olan bu ürünlerin sıkıntısız bir şekilde kullanımı da mümkündür. Bunun yanı sıra bu modele sahip olan ceketlerin düz beyaz ya da siyah gibi t-shirtler ile birlikte kullanımı mümkün olmaktadır. Yaka kısmının kayık model olduğu ceket modelleri de yine site üzerinden sizler için sunulmakta olan ürünler arasında gelmektedir. Farklı bir kombini yakalamak isteyen kişilerin severek kullanıkları bu ürünlerin farklı renk seçeneklerine sahip olması, zevke göre seçimi de sağlayan bir unsur olarak karşımıza çıkmaktadır.

Bayan Blazer Ceket Modelleri

Blazer ceket modellerinin sitemiz üzerinden çok farklı ayrıntılara sahip olan modelleri de bulunur. Sarı düğme detaylarına sahip olan modellerin resmi yerlerde de kullanılabileceği görülebilmektedir. Aynı şekilde daha uzun olan ceket modelleri, t-shirt haricinde gömlekler ile kullanıldığında hoş bir hava yakalanması açısından önemli olabilecektir. Pek çok farklı yapıda yer alan ve site içerisinde bulunan bu tüm ceketlerin, farklı kombinlerde de kullanılabilmesi açısından, üst ve alt kıyafetlerimiz mevcuttur. Siyah bir pantolon ile de kullanım açısından şıklık yakalamak mümkündür.

Bayan Blazer Ceket Fiyatları

Blazer ceket modellerinin farklı olan yapıları modaya uygun olarak değişmektedir. Değişiklik gösteren bu modellerin moda takibi yapan kadınlar tarafından da tercih sebebi olduğu söylenebilmektedir. Farklı kombinleri oluşturan kadınların, uzun süreli olarak bu modelleri kullanabilecekleri de eklenmelidir. Site içerisinde yer alan tüm modellerimiz kaliteden ödün vermemektedi diyebiliriz.

Daha Kısa ... Devamını Gör