x
RENK
BEDEN
FİYAT
8 TL - 5002 TL
Yükleniyor
Toplam 2 ürün
Bu kategorideki tüm ürün gösterildi.

İRONİ Bayan Kimono Ceket


Kadınların severek takip ettikleri moda, her sezon değişiklik göstermektedir. Farklılaşan bu modaya ayak uydurmak isteyen kadınların da en çok takip ettikleri sitemiz, farklı kombinleri yapabileceğiniz bir yer haline gelmiştir. Bundan dolayı da yine site içerisinde yer alan ceket modelleri özellikle özel günlerde ve iş yerlerinde tercih edilmektedir. Ceket modelleri içerisinde bulunan ve severe

k kullanılan bir çeşit de kimono model ceket olmaktadır. Bu modellerin farklı şekillerinin olması, kombinleri kolaylaştıran bir unsurdur. Ürün çeşitliliğinden dolayı da modeller farklı şekillerde kominlenebilmektedir. Bu modeller arasında yer alan en önemli özellik genellikle uzun bir yapılarının olmasıdır. Siyah renk ile harmanlanan modellerin farklı aksesuarlar ile iç içe kullanılabileceği görülmektedir.

Kimono Model Ceket Fiyatları

Kimono model ceket uzun bir yapıya sahip olduğu için, ince de gösteren bir yapısı vardır. Çoğu mevsimde ve havada rahatlıkla kullanılbilecektir. Modellerin sıcak tutan yapısından dolayı da sonbahar gibi mevsimlerde sıklıkla kullanıldığı görülmektedir. Ayrıca hemen hemen her ortamda rahat bir şekilde kombinlenen kıyafetler ile bir arada kullanım sağlayabilir. Bunun yanı sıra modellerin üzerinde farklı motiflerind e yer aldığı görülecektir. Farklı motifler ile birlikte kıyafete sıradışı bir görünüm katmak mümkün olacaktır.

Bayan Kimono model ceket

Kimono model ceket son dönemlerde daha çok tercih edilmeye başlanan bir tür olmaktadır. Ceket bölümü içerisinde yer alan bu modelin kısa yapısı da bulunduğu görülür. Bu modelin de ince olma özelliği vardır. Pantolon ile kombinin sağlanabileceği bu modele en çok yakışan pantolon renkleri de açık renkler olacaktır. Yaz mevsimini tamamen hissetirebilecek bu kombin ile bereber, farklı modelde çanta kullanımı da sağlanabilecektir. Ayrıca site üzerinden çok kolay sipariş edilen bu ürünler kısa süre içerisinde sizlere ulaşacaktır.

Daha Kısa ... Devamını Gör