x
RENK
BEDEN
FİYAT
8 TL - 5002 TL
Yükleniyor
Toplam 4 ürün
Bu kategorideki tüm ürün gösterildi.

İRONİ Uzun Ceket


Ceketler genellikle iş görüşmelerinde de kullanılan modeller arasında gelmektedir. Sitemizde yer alan uzun ceket modelleri farklı türleri bir arada bulundurmaktadır. Bu modeller arasında yer alan genel olarak siyah renginin tercih edildiği uzun ceket çeşitleri beğenilerek tercih edilmektedir. Sonbahar gibi mevsimlerde de kullanış sağlayacak olan bu modellerin uzun yapılarının olmasından

dolayı sıcak tuttukları da göz ardı edilmemelidir. Siyah rengin haricinde çizgili olan ceket modellerimizde yer almaktadır. Pantolonlar ile kombin denebilecek olan bu modellerin genel olarak uzun ve kısa yapıda olan pantolon modelleri ile de kombinlenebildiği gözükmektedir.

Bayan Uzun Ceket Modelleri

Bunun yanı sıra kimi bayan uzun ceket modelleri nin farklı ayrıntılara da sahip olduğu söylenmelidir. Mavi gibi farklı renklerin de bünyemizde yer aldığı kadınlar tarafından pek çok seçeneğin sitemiz üzerinde bulunduğu için tercih edilmemesi gösteren bir unsurdur. Site üzerinden alışveriş yapmak da kolay bir hale getirilmiştir. Site üzerinde yer alan ceket modelleri görseller yardım ile zenginleştirilmiş ve bu modellerin hakkında bilgi sahibi olunabilmesi için yakın görünüm seçeneği de eklenmiştir. Ceket modelinin üzerine tıklandığında hızlı bakış seçeneği ile farklı beden özellikleri de görülebilecektir.

Kadın Uzun Ceket Fiyatları

Genel olarak ceket modellerinin geniş beden seçeneklerinin olmasından dolayı her kadın tarafından seçilebileceği söylenmelidir. Bunun yanı sıra ceket modelleri farklı kıyafetler ile de kombin özelliğine sahip olacaktır. Düz bir beyaz tişört yardımı ile da kullanılabilecek olan bu ceketler iş görüşmelerinin haricinde iş yerlerinde de sıklıkla tercih edilebilmektedir. Ayrıca günlük yaşamda da kullanılabilecek olan bu modellerin farklı renk seçeneklerine sahip olması kişilerin zevklerine en uygun olan rengi seçmeleri için kolaylaştırılmıştır. Sepete eklenme özelliği sonrasında kadın uzun ceket modelleri çok kısa bir süre içerisinde kargoya verilecek ve elinize ulaşacaktır.

Daha Kısa ... Devamını Gör