x
RENK
BEDEN
FİYAT
8 TL - 5002 TL
Yükleniyor
Toplam 211 ürün
Bu kategorideki tüm ürün gösterildi.

Kadın Elbise Modelleri İroni Tekstil


Bir kadının vazgeçilmez giyim seçeneklerinin başında kadın elbiseleri gelir. Çünkü elbise kullanımı bayana özeldir ve adeta dişiliğin sembolüdür. Dünyaca ürünlerinin kalitesi ve ürünlerindeki kendine özel tarz çalışmaları sebebi ile en çok tercih edilen markaların başında gelen İroni, kadın elbise modelleri ile de birçok bayanın dikkatini üzerine çekmeye başarıyor. Klasik tarzı,

sportif görünümü, sade sitili ya da en uç detaylara sahip ürünler ile özgün giyimi benimseyen bayanları tek bir çatı altında toplamayı başaran ünlü marka aynı esnekliği bayan elbise modellerinde de sergiliyor.

Bayan Elbise Modelleri

Sezonun ağırlıklı olarak kullanılan renklerinden olan kırmızıyı bayan elbise modellerinde sıkça görmekteyiz. Elbette ki kırmızı renk moda olsa bile bu rengi tenine yakıştıramayan ya da bu rengi beğenmeyen bayanlarımız da düşünülmektedir. Üzerinize giydiğiniz giyim ile tarzınızı bulmanıza yardımcı olacak olan birçok farklı fikir sizleri bu reyon içerisinde beklemektedir. Böylesine fazla çeşitliliğin, böylesine kaliteli ürünlerin bulunduğu bu reyondaki fiyatlara ve sunulan özel kampanyalara sizler de şaşıracaksınız.

Bayan Elbise Fiyatları

Karpuz kol detayının eklenmesi ile elde edilmiş İroni markasına ait tasarım bayan elbise modelleri arasında gezinirken, bayan elbiselerin albenisine hayır diyemeyeceksiniz. Kendi bedeninize ve kendi tarzınıza göre şekillendireceğiniz alışverişlerinizde birçok ödeme kolaylığı ile de karşılaşacaksınız. İroni markasının online müşterilerine özel olarak sunulan bu özel fiyatlar ile birlikte kapıda ödeme gibi birçok fırsatlar da sizleri alışverişlerinizde bekliyor.

Kolsuz, yarım kollu, uzun kollu seçeneklerinin yer aldığı bayan elbise reyonunda mini, midi ya da uzun bayan elbiseleri bulabileceksiniz. Her birinin detay çalışması ve özelleştirilmesi farklı şekilde sağlanmıştır. Kol, göğüs, bel, etek ve yaka gibi daha birçok farklı çalışmaların ünlü tasarımcılar tarafından titizlikle hazırlanıp siz değerli müşterilerine sunulduğu bu reyondan çıkmak istemeyeceğinize eminiz.

Daha Kısa ... Devamını Gör