;
x
RENK
BEDEN
FİYAT
8 TL - 5002 TL
Yükleniyor
Toplam 21 ürün
Bu kategorideki tüm ürün gösterildi.

İRONİ Blazer Elbise


Elbiseler genel olarak yaz mevsiminde kadınların vazgeçemediği kıyafet modellerinden birisidir. Bu modellerin de farklı aksesuarlar ile oldukça güzel bir görünümünü elde etmek mümkün olmaktadır. Özellikle blazer elbise modelleri genç kızlar tarafından da tercih edilir. Bu elbiselerin hoş görünümlerinin yanı sıra farklı kesimleri ve formları da yine site içerisinde yer almaktadır. Modelle

rin içerisinde en çok beğenilen renkler gri ve kahve tonları olmaktadır. Düğme detaylarına da sahip olan bu modellerin değişik boyları sitede yer alır. Genel olarak kısa formları seven ve kendine yakıştıran kadınların vazgeçemeyecekleri türde olan elbise modelleri siteden rahat bir şekilde görülebilecektir. Bu elbiselerin renk uyumlarına bağlı olarak kombin yapılması hoş görünümleri de ortaya çıkaracaktır. Genel olarak siyah ve kahve tonlarındaki elbise modellerinin hemen hemen her renk ile kolayca kombinleneceği söylenebilir.

Blazer Elbise Modelleri

Blazer elbise modellerinden kolsuz modeller de iş yerlerinde ve ofis gibi ortamlarda da kullanılabilecek türde modellerdir. Bu modellerin bilezikler ile güzel bir görünüm elde edebilecekleri söylenmelidir. Ayrıca detaylara göre seçilebilecek aksesuarlar sayesinde şıklık da sağlamak mümkün olacaktır. Pile detaylarına sahip olan elbise modelleri özellikle yaz mevsimleri için oldukça kullanışlıdır. Diğer tüm kıyafetlerde olduğu gibi fazla beden seçeneklerinin de sitemizde yer alması her kadın tarafından kolay bir şekilde tercih edilebileceğini göstermektedir.

Blazer Elbise Fiyatları

Blazer elbise modelleri site üzerinden görseller yardımı ile görülebilir ve kombin yapmayı da kolaylaştırabilir. Ayrıca renk seçeneklerinin de bu elbise modelleri üzerinde seçilebileceği de eklenmelidir. Kişilerin zevklerine göre ve modaya göre tasarlanmış olan renklerin elbise modellerinde ve diğer kıyafetlerde de yer aldığı görülebilecektir. Kolay bir şekilde modelin seçilmesinden sonra sipariş de verilebilecek ve kısa bir süre sonra ürün ya da ürünlere ulaşılması bizler tarafından sağlanacaktır.

Daha Kısa ... Devamını Gör