;
x
RENK
BEDEN
FİYAT
8 TL - 5002 TL
Yükleniyor
Toplam 124 ürün
Bu kategorideki tüm ürün gösterildi.

İRONİ Uzun Elbise


Çoğu uzun elbise modelinin hem spor hem de klasik kombinler ile farklı şekillerde kullanılabiliyor olması günümüz bayanlarına rahatlık sunuyor. Örneğin reyon içerisinde göreceğiniz beli büzgülü şifon elbise ile birlikte seçeceğiniz ayakkabı, çanta ve aksesuar sayesinde hem klasik hem de sportif görünümler elde edebilirsiniz. Beli büzgülü uzun elbise modelleri bu yılın en çok arananları arasında

. Kullanıcısına rahat hareket imkanı sunan bu elbiseler ile sizler de gününüzü en aktif şekilde geçirebilirsiniz.

İroni markasının kendi bünyesinde bulunan stilistleri tarafından tasarlanıp online mağaza müşterilerine sunulan dantel detaylı kuşaklı uzun elbise modelleri ile birçok özel toplantıya tek bir ürün ile hazır olabilirsiniz. Bayanların gardıroplarındaki en özel ürün olmaya aday olan dantel detaylı ve kuşaklı bu elbise modellerini sizler de üzerinizde görmek isteyebilirsiniz. Onlarca farklı renk seçeneklerinden hemen kendi zevkinize uygun olanına karar verip alışverişinize devam edebilirsiniz.

Uzun Elbise Modelleri

Gündelik olarak rahat bir şekilde kullanılması üzerine dizayn edilmiş olan pileli kruvaze uzun elbise modelleri de yine kullanılacak aksesuar seçimine göre en özel toplantılarınıza bile ayak uydurabilecek görünüme kavuşabilmektedir. Tek bir elbisenin çok amaçlı kullanımını müşterilerine sunmayı hedefleyen İroni markasından alışveriş yaparak sizler de giyim konusundaki rahatlığı yaşayabilirsiniz.

Genellikle genç ve kendini genç hisseden bayanlar tarafından tercih edilen fiyonk kemerli arkası uzun abiye elbise ile anında lolita görünümüne kavuşabilirsiniz. Gençliğin sembolü haline gelen bu elbise gerek fiyonk detayı gerekse üst tarafındaki danteli ve hatta etek alanındaki farklı modellemesi ile birçok bayanın rüyası haline geliyor.

Elbiselerde dantel ile tül birleşiminden oluşan mükemmel uyum çoğu bayanı ve hatta çevrelerindeki insanları cezbetmeyi başarır. Sizler de tül ile dantelin mükemmel uyumunu sevenlerdenseniz, üstü dantel altı tül olarak dizayn edilen abiye uzun elbise modelini tercih edebilirsiniz. Yine bel bölgesine iliştirilmiş olan minik fiyonk ayrıcalığı ile şıklığınıza ufak ama önemli bir anlam kazandırabilirsiniz.

Bayan Uzun Elbise Modelleri

Kimi zaman dekolteli bir elbise giyimine ihtiyaç duymaktayız. Bayanların en özel gecelerinde baş vurduğu elbise modelleri arasında olan göğüs dekoltesi sim, tüylü ve abiye tarzı uzun elbise modelleri ile zarafetinizi ön plana çıkarabilirsiniz. Ya da vücut hatlarınıza uygun buluyorsanız sezonun bir diğer elbise modeli modası olan balık elbise seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Özel gecelerinizdeki parlaklığı yakalayabilmeniz üzere zenginleştirilen bu uzun elbise modelinde inci işleme detayını bulabileceksiniz.

Klasiklik, sadelik, şıklık ve farklılık… Tüm bunları sadece tek bir elbise ile yakalamanız İroni markasının ayrıcalıklı tasarımları ile mümkün. Gömlek elbise seçenekleri arasında yer alan önü kuşaklı elbiseler ile aradığınız her şeyi tek bir elbisede bulabilirsiniz.

Daha Kısa ... Devamını Gör