;
x
RENK
BEDEN
FİYAT
8 TL - 5002 TL
Yükleniyor
Toplam 21 ürün
Bu kategorideki tüm ürün gösterildi.

İRONİ Ofis Stili Şıklığı


Çalışma ortamlarında her zaman kadınlar için bir sorun oluşturan ‘’Ne giysem?’’ sorusuna en iyi cevapları veren İroni sitesi sayesinde, günlük kıyafet arayışına da en kolay şekilde son vermiş olabileceksiniz. Farklı modeller sayesinde site içerisinde yer alan kıyafet modellerinin her zaman en uygun şekilde kombin edilmesi de yine site sayesinde mümkündür. Elbise modellerini bir araya getirmiş

olan ve özellikle de ofis gibi iş yerlerinde tercih edilebilecek en şık parçaların ofis stili kategorisi içerisinde yer aldığı görülür. Modeller içerisinde genel olarak en modern parçaların da bulunduğu söylenebilecektir. Aynı şekilde detaylara sahip olan elbise modelleri sayesinde, hem sade hem de şık olmak isteyen kadınların en doğru seçimi yapmaları mümkün olabilecektir.

Ofis Stili Modelleri

Genel olarak bu model içerisinde yer alan elbiselerin, sade bir görünüm içerisinde olduğu görülür. Aynı şekilde elbiseler ile zarif bir görünüm sağlamak isteyen kadınların, stiletto modellere sahip olan ayakkabılar ile birlikte kombin oluşturabilecekleri de görülebilecektir. Sırt bölümünde yer alan fermuar detayı ile birlikte de ofis içerisinde en şık olan kadın olmanız mümkün olacaktır. Yine farklı renk seçenekleri de elbise modelleri içerisinde İroni sitesinde yer almaktadır. Özellikle de kadınlar tarafından en çok tercih edilen renkler ile birlikte, moda olan renklere sahip olan elbise modelleri ofis stili içerisinde bulunur. Bu renkler ile birlikte kombin yapmak da bir o kadar kolay hale gelebilecektir.

Ofis Stili Fiyatları

Seçilecek olan tüm kıyafet modellerinin hem şıklık sağlaması hem de rahatlık içermesi her zaman dikkat edilen bir konu olarak karşımıza çıkar. Özellikle de ofis ortamlarında çalışan kadınların bu iki özelliğe de dikkat ettikleri net bir şekilde görülebilecektir. Tüm modellerin oldukça kaliteli olan kumaş yapıları sayesinde de rahat bir şekilde kıyafet seçimi yapabilecekleri söylenebilir. Kadınlara en çok yakışan renklerin yine bu modeller içerisinden seçilmesi, daha iyi olan bir seçim olabilecektir. Aynı şekilde mevsime bağlı olarak da en çok tercih edilebilecek olan renklerin bu parçalar üzerinde yer aldığı görülebilir. Yine kombin yapmak da buna bağlı olarak oldukça kolay bir hale gelecektir.

Daha Kısa ... Devamını Gör