;
x
RENK
BEDEN
FİYAT
8 TL - 5002 TL
Yükleniyor
Toplam 80 ürün
Bu kategorideki tüm ürün gösterildi.

İRONİ İspanyol Paça Pantolon


Son dönemlerde yeniden moda olan ispanyol paça pantolon modelleri site içerisinde farklı seçenekler ile karşımıza çıkmaktadır. Genellikle bacakları da olabildiğince ince gösteren bu pantolon modellerini hemen hemen her yerde kullanmak mümkündür. Bu tür pantolonların paça kısımlarının bol bir kesim ile oluşturulduğu için, seçilmesi gereken üst kıyafetin biraz daha dar olması şıklığı ortay

a çıkaracaktır. Bunun yanı sıra modellerin farklı kumaşlar ile üretildiği rahat bir şekilde görülebilecektir. Bu modellerin arasında geçen senelerde de moda olan ve her kadının sevdiği bir renk haline gelen pudra pembesi rengi ile harmanlanmış pantolonlar da yer almaktadır. Ayrıca lycralı olma özellikleri ile de genişleyebilen bu modeller rahatlıktan yana olan kadınlar için büyük önem taşımaktadır. Her mevsim rahat bir kullanımının olduğu söylenmesi gereken bir özelliktir.

İspanyol Paça Pantolon Modelleri

İspanyol paça pantolon arasında yer alan ve en çok kullanılan renk olan siyah ile birleştirilmiş yüksek beller de büyük kullanım sağlamaktadır. Belin daha ince gözükmesine yardımcı olan bu yüksek beller sayesinde, üst giyim de kolaylaşacaktır. Bu tür pantolonların ofis gibi yerlerde de kullanılabileceği görülecektir. Ceket ile kombinlenebilecek olan modeller stiletto ayakkabılar ile büyük şıklık sağlayabilecektir. Mürdüm ya da kırmızı tonlarının da bu tür pantolonlarda seçilebileceği görülebilmektedir.

İspanyol Paça Pantolon Fiyatları

İspanyol paça pantolon modelleri paça kısımlarının bol olduğu modellerdir. Bu modellerin en çok da ince gösterme özelliğinden yararlanıldığı görülmektedir. Ayrıca bu pantolon modellerinin geniş beden ölçülerinde de bünyemizde yer aldığı söylenmelidir. Çok kolay bir şekilde siparişlerin verilebileceği bu modellerin, kısa bir süre içerisinde elinize ulaşabileceği görülmektedir. Ayrıca tüm modellerin en kaliteli kumaşlar ile bir araya geldiği de eklenmesi gereken diğer bir ayrıntı olarak görülmektedir.

Daha Kısa ... Devamını Gör