;
x
RENK
BEDEN
FİYAT
8 TL - 5002 TL
Yükleniyor
Toplam 3 ürün
Bu kategorideki tüm ürün gösterildi.

İRONİ Triko Boğazlı Kazak


Özellikle kış mevsimlerinde tercih edilen kazak modellerini arasında boğazlı kazak çeşitleri de sitemizde yer alan modeller arasında gelmektedir. Bu boğazlı kazak modellerinin pek çok farklı çeşidi ve rengi bünyemizde yer alır. Boğazlı kazak modellerinin boğaz kısmının ayrıntısına sahip olması kışın etkilerinden de korunulmasına yardımcı olur. Boğazlı kazak modelleri arasında genel olara

k kadınların beğendiği ve fazlaca tercih ettiği renkler seçilmiştir. Siyah gibi en çok kullanılan renginde boğazlı kazak modelleri üzerinde kullanılması seçimleri arttırabilecek olan bir unsurdur. Son dönemlerde yoğun bir şekilde tercih edilen boğazlı kazak modelleri pek çok pantolon modelleri ile de kombin edebilmektedir. Boğazlı kazak modellerinin boğaz detayından dolayı her çeşit olan kolyeyi takmayı olanaksız hale getirmektedir. Farklı modellere sahip olan kolye modelleri istenirse dışarı doğru çıkarılarak kullanılabilmektedir.

Boğazlı Kazak Modelleri

Bunun yanı sıra boğazlı kazak modellerinin üzerinde bilezik ve kolye gibi aksesuarlar fazla durduğu için kemer gibi aksesuarlar ile kombin sağlanabilecektir. Pantolonun üzerinde yer alabilecek olan kemer kazak ile bütünlük sağladığında ortaya hoş bir görünüm ortaya çıkacaktır. Boğazlı kazaklar kışın etkilerinden korunması için büyük bir parça durumundadır. Bu parçaların site üzerinden farklı kumaş türleri ile yapılmış olan modelleri de yer alır.

Boğazlı Kazak Fiyatları

Tüm ürünlerin kaliteli bir şekilde üretilmesinden dolayı genel olarak internet siteleri üzerinde tercih edilen bir alışveriş sitesi olmaktayız. Bundan dolayı kadınların memnuniyeti düşünüldüğü için her türde parçayı da bünyemizde bulundurmaya çalışmaktayız. Farklı renk seçeneklerinin de sitemizde yer alması kadınların zevklerine uygun olan boğazlı kazak modellerinden birisini seçebilmesi ne yardımcı olmaktadır. Ayrıca kazakların dışında sitemizde yer alan pantolon modelleri ile görseller sayesinde kombin sağlanabilecek ve çok kısa bir süre içerisinde ürüne ulaşılması sağlanacaktır.

Daha Kısa ... Devamını Gör