;
x
RENK
BEDEN
FİYAT
8 TL - 5002 TL
Yükleniyor
Toplam 69 ürün
Bu kategorideki tüm ürün gösterildi.

İRONİ Bayan Kazak


Genellikle kış mevsimlerinde kadınlar tarafından da sevilerek kullanılan kazak modellerinin farklı biçimlerde yer aldığı site üzerinden rahat bir şekilde görebilme imkânına sahip olmaktadır. Yoğun olarak tercih edilen bu kıyafet modelleri içerisinde farklı renk seçeneklerinin de bulunduğu göz ardı edilmemelidir. Uzun yapıları sayesinde de kombine farklı bir hava katabilecek olan bu kazak modell

eri sırt desenli özelliklerini de bünyesinde barındırabilmektedir. Bej, siyah ve gri gibi renklerin olduğu bu modeller içerisinde genel olarak kadınların en çok beğendiği renkler tercih edilerek oluşturulmuştur.

Bayan Kazak Modelleri

Farklı yaka tiplerinin de olduğu bu modellerin v yaka olanları da yoğun bir şekilde kullanılabilmektedir. Yakasının açık olduğu modellerde kolye gibi aksesuarlar da tercih edilebilecektir. Kazak modelleri ince yapıda olduğu gibi kalın yapıda da karşımıza çıkar. İnce olan kazak modellerinin daha sıcak havalarda kullanımının sağlandığı görülebilmektedir. Ayrıca kol yapılarının farklı çeşitlerde olduğu kazak modelleri de yine site üzerinden rahat bir şekilde görülebilecektir. Bol olan modellerin genellikle kolye gibi aksesuarlarla tercih edildiği görülecektir. Bilek kısmını kapatmasından dolayı bileklik yada bilezik gibi aksesuarlarla kullanılması önerilmemektedir. Ayrıca farklı pantolon modelleri de site içerisinde yer aldığı için kombin yapılması sizler için kolaylaştırılmıştır.

Bayan Kazak Fiyatları

İstenilen türde pantolon seçilebilir ve kazak modelleri ile kombinin yapılması sağlanabilir. Tüm ürünler sepete eklendikten sonra çok kolay bir şekilde sipariş edilebilmektedir. Ayrıca sipariş takibi bölümünün yer alması da sizlerin işlerini kolaylaştırmaktadır. Siparişinizin nerede olduğunu çok kısa bir zaman içerisinde görebilmeniz mümkün hale getirilmiştir. Sitemizin güvenilir olmasından dolayı da tüm ürünlerimizin kaliteli bir şekilde elinize ulaşacağının garantisini vermekteyiz. Ayrıca ürün iade seçeneğinin de bulunması, sizler için oluşturulmuş ve sizlerin memnuniyeti için üretilmiş olan bir seçenektir.

Daha Kısa ... Devamını Gör