;
x
RENK
BEDEN
FİYAT
8 TL - 5002 TL
Yükleniyor
Toplam 14 ürün
Bu kategorideki tüm ürün gösterildi.

İRONİ Bayan Triko Elbise


Kadınlar için vazgeçilmez olan kıyafet modellerinden birisi de elbiseler olmaktadır. Sadece yaz mevsimlerinde değil; kış mevsimlerinde de bu parçaların kullanılabilme avantajı bulunmaktadır. Kaliteli olan ürünlerimiz sayesinde kombinlerin haricinde bu parçaların uzun süreli kullanımı sağlanmaktadır. Ürünlerin en kısa zamanda elinize ulaşabilmesi de avantajlarınız arasında gelmektedir. Ayrıca so

n dönemlerde oldukça moda olan triko elbise modellerimiz de farklı kesimler ile karşınıza çıkmaktadır. Günlük hayatta da rahat bir şekilde kullanım sağlayan bu modellerin farklı biçimlerde yer aldığı rahat bir şekilde görülebilecektir. Rahat yapısının olmasından dolayı da genel olarak tercih edilen modeller arasında yer aldığı söylenebilir. Çizme gibi ayakkabılar ile kombinlenebilecek olan bu ürünler, elbisenin yapısına göre farklı aksesuarlar ile de kullanım sağlar.

Triko Elbise Modelleri

Triko elbise modelleri en çok beğenilen renkler ile oluşturulmuştur. Kadınların en çok tercih ettikleri renklerden birisi olan siyahın da yine bu elbise modelleri üzerinde kullanıldığı görülebilecektir. Siyah haricinde gri gibi renkleri seven kadınlar da yine bu ürünlere göz gezdirebilirler. Ürünlerin daha iyi bir şekilde seçilebilmesi adına beden tablosuna göz atmak da yararlı olacaktır. Ayrıca görseller sayesinde kıyafet hakkında bilgi sahibi olmak da mümkün hale getirilmiştir. İstenilen zevk ve tarza uygun olan modellerimiz sayesinde kombin oluşturmak çok kolay bir hale getirilmiştir.

Triko Elbise Fiyatları

Triko elbise modelleri tercih edilirken ayrıntıları da göz önünde bulundurulmalıdır. Farklı yapıda olan ayrıntılar sayesinde daha sıradışı bir görünüm ortaya koyulabilecektir. Bu elbiselerin geniş kullanım alanları sayesinde, kullanışlı bir yapıları da görülebilmektedir. Kolay ödeme yöntemleri sayesinde ürünlere en kısa sürede ulaşmak mümkündür. Bunun yanı sıra kargo takibi bölümünde yer alacak olan ürününüz hakkında bilgi edinmeniz de sizler için oluşturduğumuz bir seçenektir.

Daha Kısa ... Devamını Gör