;
x
RENK
BEDEN
FİYAT
8 TL - 5002 TL
Yükleniyor
Toplam 177 ürün
Bu kategorideki tüm ürün gösterildi.

İRONİ Triko Kazak


Sitemiz üzerinde yer alan modellerden birisi olan triko kazak çeşitleridir. Triko bölümünde yer alan ürünler arasında gelmektedir. Triko kazak modellerinin istenilen biçimde seçilebilmesi için çok farklı seçenekler ile bir arada olduğu görülebilmektedir. İstenilen triko kazak seçildikten sonra site üzerinde yer alan farklı ürünler ile kıyafetlerin kombinlenmesi de mümkün hale getirilmişt

ir.

Triko Kazak Modelleri

Genel olarak triko kazak modellerinin pantolonlar ile birlikte kombinlenebildiği görülecektir. İstenilen renge uygun olan pantolonun seçilebilmesi için de yine sitemizden yardım alınabilir. Triko kazak seçenekleri farklı yapılar ile karşımıza çıkabilmektedir. Yeşil renginin de yoğun olarak kullanıldığı triko kazak modellerinde kadınların beğenerek kullanabilecekleri renklerde site üzerinde yer alır .Triko kazak modelleri bol olan yapılarda da bulunabilmektedir. Bol yapıları sayesinde daha zayıf bir görünümde ortaya çıkabilir. Genel olarak siyahla kombine edebilecek olan bu kazaklar kahverengi gibi pantolonlar ile birlikte hoş bir görünümü de ortaya çıkarabilmektedir. Yaka kısımlarının farklılaştığı bu modellerin kadınların kendi vücutlarına en uygun olan kazak modeli seçebilmeleri adına kazak modellerinin yanında bulunan beden tablosuna göz gezdirilebilmektedir. Beden tablosu sayesinde daha kolay bir alışveriş imkanı da sizler için sunulmuştur. Bunun yanısıra triko kazaklar bol yapıları olduğu için pek fazla aksesuarı kabul etmemektedirler. İnce ya da kalın olan modellerden İsteğe göre bir çeşit tercih edilebilecektir.

Triko Kazak Fiyatları

Site üzerinden alışveriş yapmak sizler için kolay hale getirilmiştir. Sitede görseller sayesinde kıyafet hakkında bilgi edinme ayrıcalığına sahip olmak mümkündür. Bunun yanı sıra seçilecek olan kıyafetlerin iade ve değişim gibi durumları da yer almaktadır. Farklı kampanyalardan haberdar olabilmek adına site üzerine kayıt olmak gerekecektir. kolay bir şekilde alışverişin yanı sıra güvenilir bir alışverişi de sizler için sunmaktayız.

Daha Kısa ... Devamını Gör