;
x
RENK
BEDEN
FİYAT
8 TL - 5002 TL
Yükleniyor
Toplam 15 ürün
Bu kategorideki tüm ürün gösterildi.

İRONİ Triko Panço ve Pelerin


Kış dönemlerinde soğuğun etkisini kurtulabilmek adına kazak modellerinin haricinde triko panço ve pelerin modelleri de yoğun bir şekilde tercih edilmektedir. Bu modellerin kıyafete farklı bir hava kalmasından dolayı tercih edildiği söylenebilir. Uzun yapıları sayesinde de sıcak tutma özellikleri her zaman kullanılmış olacaktır. Genel olarak kadınların beğendiği renklere göre tasarlanmış

olan bu modellerin siyah ve gri gibi farklı seçeneklerde de karşımıza çıktığı görülebilmektedir. Farklı ayrıntılara sahip olmaları kadınların kendi zevklerini kıyafetlerin üzerine yansımalarını yardımcı olabilecektir.

Triko Panço ve Pelerin Modelleri

Genellikle gri olan triko panço ve pelerin modelleri siyah bir pantolon ile güzel bir kombin haline gelebilecektir. Kollarının fazla uzun olmayan yapıları olduğu için de bu modellerin bilezik gibi aksesuarlar ile kombinlenebilmesi mümkün durumdadır. İsteğe göre siyah renkli olan modeller de tercih edilebilir. Bu modellerin düğme gibi ayrıntıları sahip olmasından dolayı farklı aksesuarlara gerek kalmadan kullanımı sağlanabilmektedir. Farklı pantolon modelleri ile bir arada kullanılması da aynı şekilde kombinlerin farklılaşmasını sağlayabilecektir. Ayakkabı seçiminin de yine aynı şekilde özen ile yapılmış olması her zaman şıklığın kolay bir şekilde yakalanmasına yardımcı olabilecek bir unsurdur.

Triko Panço ve Pelerin Fiyatları

Site üzerinden triko panço ve pelerin modelleri hakkında bilgi edinmek mümkündür. Beden özelliklerinin fazla olmasından dolayı da kadınların bedenlerine uygun olan modeli tercih etmeleri mümkün olacaktır. Ayrıca beden tablosu site üzerinde bulunduğu için beden tablosu hakkında bilgi edinmek ve vücudumuzda uygun olan kıyafet bedenini işaretlemek de aynı şekilde kolay hale getirilmiştir. Hızlı bir sipariş verme özelliğinin bulunması sitemizin yoğun olarak tercih edilmesine sebebiyet vermektedir. Sipariş takibinin de ayrı bir seçenek olarak sizlere sunulması siparişlerinizin takibinin yapılmasını kolaylaştıracak olan bir unsur olmaktadır.

Daha Kısa ... Devamını Gör