;
x
RENK
BEDEN
FİYAT
8 TL - 5002 TL
Yükleniyor
Toplam 57 ürün
Bu kategorideki tüm ürün gösterildi.

İRONİ Triko Tunik


Triko tuniklerin genellikle kadınlar tarafından kış mevsimlerinde sezona bağlı olarak en çok tercih edilen kıyafet parçaları içerisinde yer aldığı söylenebilecektir. Uzun yapıları ile birlikte, kot pantolonlar ile birlikte de oldukça hoş bir görünüme sahip oldukları görülür. Aynı şekilde günlük hayatta da tercih edilebilecek olan bu şık modellerin farklı görünümlerde olan modelleri de

sitede yer almaktadır. Site içerisinde fotoğraflar sayesinde, her modelin hem arkası hem de önden duruşu hakkında bilgi sahibi olmak mümkün olacaktır. Geniş beden seçenekleri sayesinde de modellere herkesin ulaşması mümkün olmaktadır. yine aynı şekilde triko tunik modellerini kombin yapmak da bir o kadar kolay olacak ve rahat bir şekilde bu modelleri her yerde kullanabileceksiniz.

Triko Tunik Modelleri ve Çeşitleri

Bu modellerin en çok da pantolonlar ile birlikte kullanım sağladıkları görülür. Kadınlar tarafından özellikle de kış mevsimlerinde çokça tercih edilen bu modellerin her zaman şıklıktan yana olan kadınlar tarafından seçilebileceğini söylemek gerekecektir. yine farklı tarz yaratabilmek adına da triko tunikler ile birlikte, uzun kolye gibi aksesuarlar tercih etmek mümkün olacaktır. Uzun kolyeler ile birlikte kullanıldığı dönemlerde, modellerin kendini daha çok göstermesi ve daha şık bir görünüm içerisine kavuşmak da oldukça kolay hale gelebilecektir. Ayrıca modellerin sade olan tarzları da, sadelikten yana olan kadınlar için özel olarak tasarlanmıştır. Yine kumaş modellerinin de en kaliteli şekilde bir araya getirildiği görülebilecektir.

Triko Tunik Fiyatları

Triko tunik modelleri sitede yer alan modeller içerisindir. Özellikle de tunik seven kadınlar tarafından tercih edilebilecek olan bu modellerin fiyat açısından da oldukça uygun oldukları rahat bir şekilde görülebilir. Genel olarak tuniklerin kış mevsiminde tercih edilebileceğinden dolayı, kişilerin kabanlar ile birlikte de kombin oluşturmaları mümkün olabilecektir.

Site içerisinde yer alan kabanların da tunikler ile birlikte uyum sağlayabilecekleri görülür. İstenirse site üzerinden istenen şekilde kombin yapmak ve buna bağlı olarak site üzerinden sipariş vermek de oldukça kolay olacaktır. Çok kolay bir şekilde seçilebilecek olan ürünlerin en kısa zaman içerisinde kapınıza kadar geleceğini de söylemek gerekmektedir. Bunun da İroni farkı ile elde edilebileceği görülür. En yeni triko tunik modelleri için şimdi İroni’yi ziyaret edebilirsiniz.

Daha Kısa ... Devamını Gör