x
RENK
BEDEN
FİYAT
8 TL - 5002 TL
Yükleniyor
Toplam 9 ürün
Bu kategorideki tüm ürün gösterildi.

İRONİ Triko Tunik


Sitemiz üzerinden alışveriş yapmak oldukça kolay hale getirilmiştir. İroni farklı ile satın alabileceğiniz ürünlerin kalitesi de sizlere sağlanmaktadır. Özellikle tunik bölümünde yer alan triko tunik seçenekleri oldukça farklı renk ve desenleri ile karşımıza çıkmaktadır. Salaş bir şekilde modellerin de yer alabileceği tunikler sayesinde daha zarif bir görünüm elde etmek de mümkündür. Bun

un yanı sıra farklı detaylara sahip olan triko tunik modelleri ile kombin yapmak da bu sayede kolaylaşacaktır. Beyaz, gri ya da yeşil gibi renklerin tercih edilebileceği tunik modellerinin genel olarak uzun yapıları vardır. Uzun ve salaş yapıları sayesinde daha hoş bir görünüme kavuşmak da mümkün olmaktadır. Delikli olan modellerinin oldukça fazla tercih edildiği söylenebilir. Bu modellerin farklı renk seçenekleri de yine bünyemizde yer alan modellerdendir.

Triko Tunik Modelleri

Triko tunik modelleri siyah bir pantolon ile oldukça hoş bir kombin yapılmasına imkan tanır. Mavi ya da beyaz gibi renklerinde tercih edebileceği olan bu tunik modellerine farklı aksesuarlar ile tamamlanabilmesi amaç edinilmiştir. Küpe gibi aksesuarlar ile şık bir görünüm sağlamak sizler için kolaylaşacaktır. Farklı örgü biçimlerinin de yine bu tunik modelleri üzerinde yer aldığı görülmektedir. Cep gibi farklı detaylarında bulunduğu tunik modellerimiz site üzerinden rahat bir şekilde görülebilir. Görseller ile zenginleştirilmiş olan bu modellerin renk seçenekleri resmin üzerine tıklandığında farklı biçimde ortaya çıkabilmektedir. Vişne çürüğü renginin de son dönemlerde moda bir renk olmasından kaynaklı olarak tunik modellerimizin üzerinde bulunduğu da söylenebilir. Ayrıca farklı beden seçeneklerine sahip olması kişilerin kolay bir şekilde istedikleri triko tunik modelini elde edebilmelerini yardımcı olmaktadır. Beden tablosu seçeneğinin bulunduğu görsellerin yanında kişilerin kendilerine en uygun olan bedeni kullanabilmelerine imkan tanıyabilmektedir.

Daha Kısa ... Devamını Gör