;
x
RENK
BEDEN
FİYAT
8 TL - 5002 TL
Yükleniyor
Toplam 34 ürün
Bu kategorideki tüm ürün gösterildi.

İRONİ Abiye Tulum


Özel gün ve gecelerde bayanlar tarafından çokça tercih edilen abiye seçenekleri elbiseler ile sınırlı değil. Abiye tulum modelleri ile bulunduğunuz ortamda herkesten farklı ve dikkat çeken bir giyim tarzına kolayca sahip olabilirsiniz. İçinde bulunduğumuz soğuk havaların etkisinden sizleri uzak tutarak içinizi sıcacık tutacak yeni sezon abiye tulum modelleri, İroni markasının farkı ile sizlere

sunuluyor.

Abiye Tulum Modelleri

Kruvaze yaka sitilinden faydalanılarak üretilen simli triko tulum ile bulunduğunuz ortamda bir yıldız gibi parlayabilirsiniz. Abiye tulum için kullanılan simler abartılmamış ve tam dozajında kullanılmıştır. Böylece gözlerinize üzerinize toplayacak olan simler sizleri en özel yıldız gibi parlak tutacaktır. Birçok farklı renk seçeneği bulunan simli abiye tulum modellerinden kendi teninize en çok yakışan ya da zevkinize en uygun olan rengi belirleyerek alışverişlerinizi sürdürebilirsiniz.

Serin havalar için yine özel olarak tasarlanmış bir başka abiye tulum modeli ise kadife kumaş kullanımı ile üretilmiştir. Sim özelliğinin olmadığı tek renk kruvaze yaka kadife tulumlar, özel gün ve gecelerinizde size mükemmelliği ile eşlik edecektir.

Abiye Tulum Fiyatları

Özel gecenizde tercih edeceğiniz abiye tulumunuzun daha özel ve daha farklı sitillere sahip olmasını mı istiyorsunuz? O zaman bel bölgesinin yan taraflarına eklenen detayları ile birlikte tül kullanımının gerçekleştirildiği diğer özel seçeneğimizi inceleyebilirsiniz. Tül detaylı tulum olarak görüntüleyebileceğiniz bu ürünlerden dilediğinize tıklayarak detaylı bilgiye ulaşabilir ve ürünü daha yakından görüntüleyebilirsiniz.

Göğüs alanındaki damla görüntüsünü kendi tarzına yakıştıran bayanlar için tasarlanmış tulum modelleri arasında bulabileceğiniz damla dekolteli simli tulum beline eklenen kuşağı da dahil olmak üzere aradığınız şıklığı yakalamanıza yardımcı olabilir. Ayrıca yakasının farklı ve özel olduğu bir abiye tulum arıyorsanız fermuarlı dik yaka simli tulum modellerini incelemeye başlayabilirsiniz.

Daha Kısa ... Devamını Gör