;
x
RENK
BEDEN
FİYAT
8 TL - 5002 TL
Yükleniyor
Toplam 4 ürün
Bu kategorideki tüm ürün gösterildi.

İRONİ Kadife Tulum


Her mevsimde tercih edilen kıyafetler arasında tulum modelleri gelmektedir. Özellikle daha sıradışı bir görünüme kavuşmak isteyen kadınlar tarafından kadife tulum modelleri tercih edilmektedir. Kadifenin yumuşak yapısından dolayı da büyük rahatlık sağlayan bu modeller, farklı ayakkabı çeşitleri ile çok kolay bir şekilde kombinlenebilme özelliği taşır. Genel olarak stiletto gibi ayakkabıl

ar ile kombinlenebilecek tulum modelleri, ince topuklar ile de kullanılabilecektir. Bu sayede daha zarif bir görünüm mümkün olabilecektir. Ayrıca zariflikten yana olan kadınlar için bir el çantası modeli de tercih edilebilir. Farklı ayrıntılara sahip olan modellerin, şıklıktan yana olan kadınlar tarafından tercih edildiği görülebilecektir. Özellikle özel günlerde de tercih edilebilecek olan kadife tulum seçeneklerinin site üzerinde bulunduğu görülebilecektir. Siyahın asilliğinden dolayı tercih edilebilecek olan pek çok model vardır. Bu modellerin farklı renk seçeneklerini de bünyesinde taşıdığı görülebilecektir.

Kadife Tulum Modelleri

Kadife tulum modelleri tercih edilirken beden tablosuna bakılması gerekmektedir. Her kadının vücut ölçüleri farklı özellik gösterdiği için, tablodan yardım almak çok daha avantajlı bir seçenek olacaktır. Ayrıca diğer kıyafetler site üzerinden seçildiğinde çok kolay bir kombin imkanını da içermektedir. Pantolon gibi ürünler tercih edilirse istenilen tarza sahip olan üst giyimden birisi de yine seçilebilecek ve ürünler kısa bir süre içerisinde kargoya verilebilecektir. Pek çok yerde olmayan ürün takip bölümü sayesinde, ürünlerin nerede olduğu hakkında bilgi edinmek de kolaylaşmaktadır.

Kadife Tulum Fiyatları

Kadife tulum modelleri kış mevsimlerinde de tercih edilebilecektir. Yumuşak dokusundan dolayı da rahatlık sağlayan bu modeller kolye gibi aksesuarlar ile bütün bir halde kullanılabilmektedir. Kişilerin tarz ve zevklerine en uygun olan kombini seçmeleri ise her zaman her yerde şık bir şekilde görünmelerine yardımcı olmaktadır diyebiliriz.

Daha Kısa ... Devamını Gör