;
x
RENK
BEDEN
FİYAT
8 TL - 5002 TL
Yükleniyor
Toplam 17 ürün
Bu kategorideki tüm ürün gösterildi.

İRONİ Desenli Tunik


Desenli tuniklerin, her mevsim rahatlıkla tercih edildiği görülür. Kadınlar tarafından oldukça çok sevilen bu modellerin öncelikle rahat olması sebebi ile tercih edildiği söylenebilecektir. Aynı zamanda hem rahatlık sağlayan hem de rahat olurken şık olmak isteyen kadınların da İroni sitesinde yer alan oldukça uygun fiyata yer alan bu modellerin her zaman kullanış sağlayacağı da söyle

nebilecektir. Desenli tunik modelleri oldukça farklı seçenekler ile sizler için sunulmasından dolayı da seçilebileceği ve tarza göre de uygun olacağı görülür. Modeller içerisinde en çok da desenli tunik çeşitleri tercih edilecektir. Farklı desenleri sayesinde çok sade olmayan görünümleri ile birlikte şıklığın adresi olan İroni sayesinde modellere ulaşmak mümkündür.

Desenli Tunik Modelleri

Modanın her zaman sezona bağlı olarak da farklılık gösterdiği görülür. Özellikle de her zaman moda olan desenli tunik ürünlerinin kombin açısından da rahatlık sağladığını söylemek mümkün olabilecektir. Bu modellerin özellikle de yaz mevsimlerinde sevilen parçalar içerisinde yer aldığını söylemek gerekir. Kombin açısından da pantolon modellerimiz ile bu parçaları tamamlamak oldukça hoş bir görünüm açısından mümkündür. Seçilecek olan desenli tunik modellerinin tarzına göre pantolonlar ile birlikte kombin edilmesi sayesinde, şık bir görünüm sağlamak olası olacaktır. Fazla desene sahip olan tunikler ile birlikte daha düz model içerisinde olan pantolonlar daha hoş bir görünüm yakalamak açısından sağlıklı bir seçim olacaktır. Tüm pantolon modelleri de sitede pantolon kategorisi içerisinde bulunmaktadır.

Desenli Tunik Fiyatları

Desenli tunik modelleri özellikle de yaz dönemlerinde tercih edilebilecek olan oldukça rahat olan parçaları içerir. Farklı desenler içerisinde yer alan bu modellerin, uygun fiyatlar ile birlikte de sitede yer aldığı görülebilecektir. Site içerisinde yer alan tüm modellerin fotoğraflar yardımı ile birlikte görüntülenmesi ve beden seçeneklerinin de belirtilmesi sizler için mümkün kılınmıştır. Tercih edilebilecek olan desenli tunik satın alınmadan önce en uygun şekilde bedeninin de seçilmesi ve bununla birlikte sepete eklenmesi gerekecektir. Yine aynı şekilde desenli tunik modellerinin hoş bir çanta ile birlikte kombin edilmesi de mümkün olabilecektir. Bu sayede daha hoş ve zarif bir görünüm elde etmek mümkün olacaktır. En yeni desenli tunik modelleri için İroni kalitesini deneyimleyebilirsiniz.

Daha Kısa ... Devamını Gör